Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Naujam sezonui pasiruošimą pradėjęs Kauno „Žalgiris“ pirmosiose draugiškose rungtynėse patyrė pralaimėjimą.

LKL čempionai savo treniruočių salėje 69:73 (18:8, 10:25, 23:21, 18:19) nusileido Astanos „Astana“ krepšininkams.

Šansą pasireikšti gavo visi 13 pirmajam draugiškam mačui registruotų žalgiriečių. Rezultatyviausiai rungtyniavo 20 taškų surinkęs Kevinas Pangosas.

Po 8 taškus pelnė Antanas Kavaliauskas ir gražiais dėjimais pasižymėjęs Aaronas White‘as. Kitas klubo naujokas Brandonas Daviesas įmetė 7 taškus.

Po 7 taškus surinko ir jaunieji Paulius Valinskas bei Rokas Jokubaitis. Po 4 taškus įmetė Martynas Arlauskas, Paulius Jankūnas ir Martynas Varnas.

Ant parketo taip pat buvo išbėgę, tačiau taškų pelnyti nespėjo Erikas Venskus, Gytis Masiulis, Lukas Uleckas ir Ignas Sargiūnas.

Neskaičiuojant Europos vyrų krepšinio čempionate žaidžiančių žalgiriečių, šiose rungtynėse „Žalgirio“ trenerių štabas nesinaudojo Dee Bosto ir Martyno Sajaus paslaugomis.

Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje Šarūnas Jasikevičius leido parungtyniauti jauniausiems iš 13 registruotų komandos krepšininkų. Jiems žaidimas nesiklijavo ir labiau patyrę „Astana“ žaidėjai spurtavo net 15:0.

Tuščią 6 minučių atkarpą nutraukė du Pangoso tritaškiai (24:25), bet Eurolygos patirties turinčio Justino Carterio vedami varžovai vėl atsiplėšė (24:31). Pirmąją rungtynių pusę dvitaškiu ir dėjimu su sirena baigė žalgirietis Brandonas Daviesas – 28:33.

Iškart po didžiosios pertraukos Pangosas trimis tolimais šūviais vertė „Astana“ trenerius prašyti minutės pertraukėlės – 37:35. Po jos jis dar ir atliko rezultatyvų perdavimą Antanui Kavaliauskui, o Pangoso vietą užėmęs šešiolikmetis Jokubaitis irgi negadino žaidimo. Po jo agresyvių reidų, virtusių 4 baudų metimais, „Žalgiris“ pirmavo 44:39.

„Žalgiriui“ įjungus dar didesnę rotaciją varžovai vėl išlygino žaidimą. Nors netaiklų metimą kartojo Daviesas ir idealų Jokubaičio perdavimą dėjimu pavertė Arlauskas, „Astana“ perėmė iniciatyvą – 51:54.

Ketvirtąjį kėlinį pradėjo Kavaliausko taškai po Igno Sargiūno perdavimo, White‘as įspūdingu dėjimu kaire ranka įgrūdo atšokusį kamuolį į krepšį – 55:56. Šis tandemas vėl švelnino rezultatą (60:61), tačiau du varžovų amerikiečių tritaškiai netrukus vertė minutės pertraukėlės prašyti Jasikevičių – 60:68.

Valinsko ir Pangoso tritaškiai grąžino intrigą į rungtynes, baudų metimus pridėjo tas pats Pangosas ir Jankūnas, tačiau „Astana“ krepšininkai nuo baudų metimo linijos irgi neklydo (69:73) bei užsitikrino pergalę.

1 2  »
2017-09-09 09:48
Keista kur ispistatrankis arturas97? negi suprato kad nesekme nieko vera nes nera puse sudeties? gal miklovas naujiena pramiegojo?
-1
2017-09-05 08:13
Lipton
Ryto fanams kad butu ramiau Taip-Zalgiris gavo pries Astana...taip-zaliu tikslas buvo laimet is paskutiniuju bet pralose, taip-jus gereni kaip ir kasmet, taip-mes bijome stiprios komandos is vilniaus ir jiems be galo pavydime ir taip-mes vel busime ciampionai o jus kaip visada rasite atmazu..geros dienos:)

--
2017-09-05 07:22
Kodwl visi rasot kat jaunima o jankunas kavalauska taigi centras pagrindinis zaide jusu numiletas ameriketis zaide kur skraido ir sakot visi jauni zaidi.

--
2017-09-04 23:17
to alio
Is kur zinai? Buvai siose rungtynese?
2017-09-04 22:45
alio
kavaliauskas pl seneliui jau laikas kabinti sporbacius ant vinies,vos pabega,visai nepasoka...pl pora minuciu pabegiojo jau keitimo praso :PP
2017-09-04 21:58
#ZaliaiBalti
Zalgiris.lt yra pilnas rungtyniu eigos aprasymas. Pirma kelini Zalgiris dominavo, bet paskui Saras nutare duoti jaunimui pasireiksti. Ko noreti kai Pangos buvo vienintelis padorus zaidejas izaidejo bei atakuojancio pozicijoje, o visi kiti jaunimas. Ne pralaimejimas cia svarbiausia, o kad Masiulis su Varnu neisnaudojo savo progu nes paskui tikrai tiek laiko negaus zaisti.
Vakaris
Ko jus su durniais diskutuojate? Visi gi zino kad cia puse Zalgirio pagrindiniu nera. Kur Bost, Ulanovas, Milaknis, Micic bei Toupanas? Paziurekite kiek laiko vaikai zaide. Jokubaitis isvis 16 metu:

-1
Pirmos rungtynės,nėra net 5 pagr.žaidėjų,jaunimas pagrinde žaidė,o kai kas dar čia stumia.Čia Astanai vienintelis šansas buvo nugalėti Žalgirį,tai ir drąskėsi,kaip išprotėję.Gera treniruotė ir tiek.Jaunimas svarbu kad žaidimo skonį pajustų.