Nuotr.: bc.lrytas.lt
Nuotr. bc.lrytas.lt

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas tęsia pasiruošimą naujam sezonui ir pirmadienį sužaidė uždaras rungtynes prieš Alytaus „Dzūkiją“. Namuose žaidusi sostinės komanda sulaukė pasipriešinimo, tačiau nugalėjo svečius 85:74 (17:19, 33:22, 16:18, 19:15).

Pirmoje rungtynių pusėje Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai su savo varžovais ilgą laiką žaidė taškas į tašką, tačiau antrame kėlinuke padidinus apsukas gynyboje įgijo dviženklį pranašumą. Sostinės komanda į didžiąją pertrauką keliavo turėdama devynių taškų persvarą bei iniciatyvą savo rankose (50:41).

Antroje rungtynių pusėje alytiškiai pasiduoti neketino, o trečiąjį kėlinuką „Lietuvos ryto“ klubas pralaimėjo dviem taškais ir turėjo 7 taškų pranašumą žengiant į lemiamą ketvirtį (66:59).

Įpusėjus paskutiniam rungtynių kėliniui vilniečiai turėjo tik keturių taškų pranašumą (72:68), o sugrįžę iš Rimo Kurtinaičio paprašytos minutės pertraukėlės pelnė 6 taškus be atsako ir tai padėjo sostinės krepšininkams užtvirtinti pergalę 85:74.

„Lietuvos ryto“ klubas šiame susitikime laimėjo atkovotų kamuolių dvikovą (35:28), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų nei varžovai (18:15), tačiau tritaškius metė vos 17,6 proc. taiklumu (3/17).

„Lietuvos rytas“: Robertas Carteris 23 (5 atk. kam., 4 per. kam.), Benas Madgenas 14, Marcas Antonio Carteris 10, Jimmy Baronas 9, Travisas Petersonas 8.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 16, Mindaugas Sušinskas 15, Katinas Reinhardtas 14.

Kitas draugiškas rungtynes Vilniuje sostinės krepšininkai žais sekmadienį „Lietuvos ryto“ arenoje. Jų varžovas – Eurolygoje rungtyniaujantis Maskvos srities „Chimki“.

2017-09-06 09:23
ekspertam
Kurtinaitis tikrina uzseniecius nes tiek gedraicio tiek kitu LT zaideju galimybes jis zino tai neprakaituokit
2017-09-05 14:05
Dfg
Nu ką RYTFANIAI SIAUČIA ŽALGIRIS 0/1 :DDDDDDDDDD O RYTAS 2/2 BAM RYTSS FOR THE WIN!!! RYTAS GEREUSES. SEIS METAIS IMSIM AUKSA!!! #MESVIENAKOMANDA #MESGERIAUSI #RYTAS #LENKAI #ATĖJOLAIKASBŪTIPIRMIEMS

--
2017-09-05 09:18
jv

cia LT komanda?
2017-09-04 23:41
Tarp rezultatyviausių ryte nei vieno lietuvio.Vietoj to,kad Kurtis duotų daugiau saviškiams pasireikšti,tai legionierius aikštėj laiko.Tuoj ir tie paskutiniai lietuviai pabėgs pamatę,kad Kurtis jais nepasitiki.

--
2017-09-04 23:10
...
Galutinai pasirodo Žalgirio fanai, jeigu jie iš antrų pasiruošimo rungtynių sprendžia kaip komanda atrodo. Pagal jus kadangi Lietuva kontrolinėse rungtynėse sužaidė lygias rungtynes su Lenkais tai jie yra vieno lygio ir lietuviai neturėtų išeit iš grupės?

--
...

--
2017-09-04 22:58
As
Vienais metais dugno komanda kitais gali būti viršaus komanda jei pernai buvo siplnesni, nereiškia kad šį sezoną bus tas pats.!

--
2017-09-04 22:26
rytas
Jau tokia kaip dzukija reikia nuo pirmu minuciu lauzt tai turejo pavarkt kol ijunge apsukas

--
2017-09-04 22:23
lietuva
Pirmoi pusei net taskas i taska zaide kolkas sunkiai isijudino kada tik padidino apsukas antroi dali

--
2017-09-04 22:17
carter(didelis) turetu but neblogas,keista kad didesni klubai juo nesidomejo
2017-09-04 21:54
1349
Kaip ir buvo prognozuota kad tie visi krameriai is Vokietijos yra tiesiog treciaruse sudo kruva. Antras rungtynes is eiles sedi sude net pries lavonus.