Osvaldas Mačernis buvo rezultatyviausias savo ekipoje ir Tartu „Fausto“ šventė pirmą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurėje. Estai savo aikštėje 80:61 nugalėjo Gulbenės „Bumerangs/ASK“.

„Fausto“ triuškinamą persvarą susikrovė trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje. 6 minučių atkarpą estai laimėjo 17:0 ir 6 taškų pranašumą (57:51) pavertė 23 taškų persvara – 74:51. Mačernis prie šio spurto prisidėjo 8 taškais.

Iš viso ant parketo praleidęs 32 minutes, lietuvis pelnė 26 taškus (5/7 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 1/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Fausto“: Osvaldas Mačernis 26, Ando Tagametas ir Ardo Ampalu po 21.

„Bumerangs/ASK“: Janis Poznakas 15, Tomas Celminis 12.