Įvertinimai mače su Ukraina: solidus Kalnietis ir nesulaikomas Valančiūnas

Benas Matkevičius Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Dainius Adomaitis Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Martynas Gecevičius Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Mantas Kalnietis Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Jonas Mačiulis po nosies susitrenkimo Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas

Įtikinamą pergalę iškovojusi Lietuvos rinktinė užsitikrino vietą Europos čempionato atkrintamosiose varžybose. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai antradienį 94:62 sutriuškino Ukrainos krepšininkus.

Foto galerija

Du žaidėjai – Mantas Kalnietis ir Jonas Valančiūnas – surinko dvigubus dublius, o dar du krepšininkai pasiekė dviženklį taškų skaičių.

Pateikiame krepšininkų įvertinimus mače su Ukraina.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Mantas Kalnietis

9

20 MIN |10 PTS |11 AST |2 REB |4/8 FG

Antrose rungtynėse iš eilės Mantas Kalnietis gerai kontroliavo rinktinės puolimą. Aišku, varžovas šiandien nebuvo ypatingai aukšto lygio ir tą daryti pavyko gana laisvai. Kalnietis įsirašė ir pirmąjį dvigubą dublį.

Adas Juškevičius

7

23 MIN |6 PTS |3 REB| 2/4 FG

Kartelę Adas Juškevičius užsikėlė labai aukštai ir dabar visi iš jo laukia didelio indėlio. Džiaugiuosi, kad pats krepšininkas neperdegė, o vėl išėjo nusiteikęs ramiai ir užtikrintai.

Jonas Mačiulis

6

14 MIN |7 PTS |3/7 FG

Jonas Mačiulis aikštėje gerai kovėsi, bet jo pasirodymą apkartino skausmingas susidūrimas su Maksimu Pustozvonovu.

Martynas Gecevičius

8

14 MIN |11 PTS |3/5 FG

Snaiperis turėjo geras sąlygas išmesti laisvus metimus ir porą progų realizavo. Ukrainiečiai buvo parankus varžovas Martynui Gecevičiui pasireikšti, nes šioje komandoje nėra nieko panašaus yra Marco Belinelli ir kitų italų lygio žaidėjus atakuojančio gynėjo pozicijoje.

Jonas Valančiūnas

10

24 MIN |22 PTS |14 RBS |30 EFF | 7/11 FG

Jonas Valančiūnas dominavo ir tiesiog buvo per daug galingas, kad ukrainiečiai galėtų kažką pastatyti prieš. Nors įspūdingą pasirodymą surengė ir varžovų centras Artiomas Pustovojus, jis beveik viską rinko po žaidimo du prieš du, o vienas prieš vieną jis kelis kartus buvo išmaudytas lietuvio.

Mindaugas Kuzminskas

9

19 MIN |17 PTS |2 RBS |2 AST |6/11 FG

Neypatingai ilgai rungtyniavęs Mindaugas Kuzinskas savo progas susimedžiojo ir išnaudojo labai sėkmingai. Puolėjas ir vėl pateko tarp rezultatyviausių rungtynių žaidėjų.

Donatas Motiejūnas

6

17 MIN |7 PTS |1 REB | 3/7 FG

Donato Motiejūno rungtynių startas buvo daug žadantis, bet vėliau lietuvis nebebuvo toks pastebimas. Šį kartą jis žaidė ir vidurio puolėjo, ir sunkiojo krašto pozicijoje.

Artūras Milaknis

5

8 MIN |3 PTS |2 RBS | 1/2 FG

Artūras Milaknis į aikštę žengė, kai rungtynių likimas jau buvo aiškus. Nesinori daryti rimtų išvadų iš žaidėjo pasirodymo tokiame kontekste. Snaiperis pataikė vieną tritaškį, tad palieku neutralų įvertinimą.

Eimantas Bendžius

6

13 MIN |5 PTS | 5 RBS | 2/4 FG

Blynas neprisvilo. Gavęs žaisti nuo trečiojo kėlinio pabaigos Eimantas Bendžius atrodė ramus, pelnė pirmuosius oficialius taškus rinktinėje ir gerai pasinaudojo suteiktu šansu.

Marius Grigonis

6

14 MIN |0 PTS |4 RBS |1 AST | 0/0 FG

Šį kartą varžovai neturėjo ypatingų snaiperių, kuriuos Mariui Grigoniui reikėtų gaudyti gynyboje. Grigonis tvarkingai sužaidė savo minutes, tačiau kartais norėtųsi, kad ryžtingiau atakuotų krepšį. Buvo bent kelios situacijos, kai pagavęs kamuolį apylaisvis prie tritaškio linijos, gynėjas sudvejojo.

Artūras Gudaitis

5

10 MIN |6 PTS |3 RBS | 3/5 FG

Antrajame kėlinyje daug vargo su Pustovojumi turėjęs Artūras Gudaitis daug nežaidė, nes buvo privaloma naudotis Jono Valančiūno paslaugomis.

Edgaras Ulanovas

6

22 MIN |0 PTS |1 RBS |3 AST | 0/1 FG

Panašiai kaip Grigonis, beveik nepastebimas liko ir Edgaras Ulanovas. Nors žalgirietis tikrai solidžiai gynėsi ir nusipelnė gero įvertinimo.

2017-09-05 23:34
asas
Ryti su Lince jus nebeniuxinkit tam kalnieciui sliapos bukit zmones!!! Sokam ant greece arba france sveikinu su 9-16 vieta
2017-09-05 22:25
Taigi, jei laimim pries vokiecius, imam pirma vieta ir varzovus gaunam arba lenkus arba graikus. Jie tarpusavy zais paskutines rungtines. Kas laimes, zais su mumis, kas pralaimes, vaziuos namo. Va jei ryt gaunam, tada viskas sudetingiau - arba prancuzai, arba suomiai.

2017-09-05 21:15
to Tekotekaar yra koks straipsnis, kad Gecevičiui kažkas iš nba kontraktą siūlo, nes nelabai ką girdėjau?

Normaliai
Adas tikrai užsikele aukšta kartele buvo progu prasiveržus mest pačiam kaip prieš Italus tai dare bet šendiena numetinejo viskas ant trajako šiaip sprendimai neblogi nes laisvi mete po Ado perdavimu. Šendien ir šiaip nereikejo jo draskimosi nes patys matete kodel ;D

--
2017-09-05 20:59
grynai patiko labai man geceviciaus gynyba. svarbu begiojo pirmyn atgal nuo savo varzovo is tritaskio linijos, jam jau NBA klubai siulo nemazus kontraktus
2017-09-05 20:56
to vaidasr2
cia kur Turkijoj ar Suomijoj?graikams gal...
geceviciui 8 dave, nes mate kaip jis gynyboj skraide, skesciojo rankomis kaip varna :PPPPP gynybos specialistas
2017-09-05 20:55
Vokieciai italams dave tik 55 taskus imest :) O suomiai, kaip ir maniau duoda malku turkams
2017-09-05 20:51