Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Prienų–Birštono „Vytauto“ komanda Kėdainiuose keturių komandų turnyrą baigė pralaimėjimu Dnepropetrovsko „Dnipro“ krepšininkams – 60:65 (13:18, 22:16, 12:18, 16:16).

Virginijus Šeškus šioms rungtynėms neregistravo Eigirdo Žukausko, tik kelias minutes žaidė Bradas Tinsly. Šiose rungtynėse į aikštelę išbėgo ir Martynas Linkevičius, kuris buvo patyręs traumą.

„Vytautas“ pradėjo rungtynes Justo Sinicos šou ir Prienų-Birštono komanda įgijo 7 taškų persvarą (11:4). Tiesa, po to Virginijaus Šeškaus auklėtinių puolimo mašina užstrigo ir po pirmojo kėlinio penkiais taškais pirmavo „Dnipro“ (18:13).

Antrajame kėlinyje situacija pasikeitė kardinaliai. „Vytauto“ žaidėjai labai greitai likvidavo atsilikimą (18:18), o vėliau netgi įgijo 7 taškų persvarą (33:26). Deja, kėlinio pabaigoje pranašumas išgaravo kaip rytinis rūkas ir komandas po dviejų kėlinių skyrė tik vienas taškas.

Po didžiosios pertraukos „Vytautas“ prarado žaidimo kontrolę ir leido varžovams įgyti 5 taškų persvarą (52:47). Ketvirtajame kėlinyje nepavyko persverti rezultato savo naudai ir rungtynės buvo pralaimėtos 5 taškų skirtumu (60:65).

„Vytauto“ komandai 16 taškų pelnė Justas Sinica,  po 11 – Ovidijus Galdikas ir Paulius Ivanauskas.