Vašingtono „Wizards“ klubas pralaimėjo pirmąją dvikovą ikisezoninėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) varžybose. Praėjusią naktį Dariaus Songailos klubas išvykoje 76:97 (11:21, 23:18, 20:36, 22:22) pralaimėjo buvusiai Songailos ekipai Čikagos „Bulls“.

„Bulls“ atitrūko trečiajame kėlinyje. Pelnę 8 taškus be atsako, šeimininkai atitolo 56:41 ir išlaikė pranašumą iki dvikovos pabaigos.

Per pirmąjį kėlinį čiurnos traumą patyrė „Wizards“ puolėjas Antawnas Jamisonas. Per 11 minučių jis nepelnė nė taško, prametęs visus 7 metimus.

Songaila trečias rungtynes iš eilės pelnė 2 taškus. Šį kartą Lietuvos rinktinės puolėjas per 10 minučių realizavo abu baudos metimus, tačiau prametė visus 3 tritaškius. Be to, Songaila atkovojo ir prarado po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 sykius prasižengė.

„Bulls“: Luolas Dengas 11 (8 atk. kam.), Viktoras Chriapa 10, Andresas Nocioni 10, Kirkas Hinrichas 9, Chrisas Duhonas 9, Jamesonas Curry 9.

„Wizards“: Nickas Youngas 16, Andray Blatche 14, Aleksejus Pečerovas 12 (8 atk. kam.), Gilbertas Arenasas 8.

„Bulls“ komanda per trejas ikisezonines rungtynes laimėjo dukart.