Adas Juškevičius: „Atvažiavome ne tam, kad laimėtume grupę“

Mantas Kalnietis Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Edgaro Ulanovo metimas Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Jonas Valančiūnas komandos draugus palaiko nuo suolo Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Lietuvos rinktinė Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Lietuvos rinktinės suolelis Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas

Pirmąją rungtynių pusę su Vokietijos komanda Lietuvos rinktinė laimėjo 4 taškų persvarą, o tokį pranašumą įgijo tik po dar vieno Ado Juškevičiaus tritaškio aidinti kėlinio sirenai. Pats Adas žodžių į vatą nevyniojo – komanda iki ilgosios pertraukos atrodė prastai.

Foto galerija

„Manau, kad mes pirmoje pusėje nežaidėme gerai. Tiesiai šviesiai – malėme šūdą. Dėl to buvo toks rezultatas. Rūbinėje kalbėjome: vyrai, kas yra, nei puolime, nei gynyboje visiškai nejudame. Gerai pakalbėjome, susidėliojome ir trečiajame kėlinyje juos nulaužėme.

Pirmajame kėlinyje truko energijos, susikalbėjimo ir koncentracijos. Mes su tuo susitvarkėme antroje rungtynių pusėje ir iškart pamatėte, koks rezultatas tapo“, – po 89:72 laimėtų rungtynių kalbėjo Juškevičius.

Pozityviu ženklu antrojo kėlinio pabaigoje tapo Juškevičiaus tritaškis, kai kamuolys įkrito į krepšį atsimušęs nuo lanko. Tai buvo jau trečias su sirena įmestas Juškevičiaus metimas šiame čempionate – analogiškai jis pasižymėjo dvikovose su Izraeliu ir Italija.

Dar vieną tritaškį, kur kas kurioziškesnį, Juškevičius pataikė trečiajame kėlinyje, kai pelnė 3 taškus su varžovo pražanga.

Trečiajame kėlinyje mūsiškiai šovė į priekį ir ketvirtį laimėjo 8 taškų persvara.

„Mes antrą pusę gerai sužaidėme, o kai gerai žaidžiame, lenda ir tokie metimai (šypsosi). Mums vokiečių žaidimas buvo aiškus – Dennisas Schroderis daro visą žaidimą. Yra vienas lyderis, kuris tempia visą komandą, o kiti žaidėjai turi savo roles“, – aiškino Juškevičius.

Lietuva B grupėje iškovojo keturias pergales bei užėmė pirmąją vietą. Aštuntfinalyje mūsiškiai kausis su Graikijos rinktine.

„Nesvarbu, su kuo reikės žaisti. Mes atvažiavome ne tam, kad laimėtume grupę. Atvažiavome tam, kad žengtumėme toliau. Nesvarbu, kad bus mūsų varžovas. Norime, galime ir turime laimėti.

Grupėje pasiekėme savo tikslą – pasiėmėme pirmą vietą. Galime geriau, bet vertinu neblogai. Tikimės, kad pasiruošime aštuntfinalyje ir viskas bus gerai. Aštuntfinalis yra slidus reikalas. Bet kas bet ką gali įveikti. Visi varžovai bus stiprūs, tad nieko nenuvertinu“, – kalbėjo krepšininkas.

Juškevičius šiose rungtynėse per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/5 trit., 0/1 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

2017-09-06 17:46
cempionatas
graikija 17-23 lenkija
2017-09-06 17:14
sdf
zurnaliuga kazkuris: "trecia kart bandau paklaust, ar sutiktumet su teiginiu jog a grube stipresne uz b" :DD ble ble esminio klausimo paklause :DD geriau galejai patylet
kasioguru
nu "cia" tai atvaziavot tikrai ne del medaliu, nes Izraely ju niekas nedalins. :D