Dar vieną nesėkmę ikisezoninėse NBA rungtynėse patyrė Žydrūno Ilgausko Klivlendo „Cavaliers“ ekipa. Ji Kinijoje vykusiame susitikime 86:90 (23:20, 23:22, 26:22, 14:26) nusileido Orlando „Magic“ krepšininkams.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 8 sekundes po taiklaus Ira Newble dvitaškio dar 2 taškais priekyje buvo „Cavaliers“ (84:82), tačiau tada po dvitaškį pataikę Dwightas Howardas bei Hidayetas Turkoglu, persvėrė rezultatą „Magic“ ekipos naudai (86:84).

Netrukus dar du taškus nuo baudų metimo linijos pridėjo Jameeras Nelsonas bei padidino Orlando klubo atotrūkį iki 4 taškų (88:84). Po kelių akimirkų Shannonas Brownas buvo sumažinęs „Cavaliers“ atsilikimą iki 2 taškų, tačiau likus žaisti 8 sekundes abi baudas pataikęs Nelsonas įtvirtino „Magic“ pergalę.

Pralaimėjusiems Ilgauskas per 26 minutes pelnė 12 taškų (6/12 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 17, Larry Hughesas 16, Žydrūnas Ilgauskas 12, Shannonas Brownas 12, Devinas Brownas 7.

„Magic“: Dwightas Howardas 31 (14 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 24, Hidayetas Turkoglu 12, Keithas Bogansas 11 (8 atk. kam.).