Kauno „Žalgirio“ komanda galėjo tapti antrąja Europos ekipa, įveikusia NBA klubą jo aikštelėje. Iki pergalės prieš Toronto „Raptors“ krepšininkus žalgiriečiams pritrūko vos kelių sėkmingų atakų. Likus žaisti tris minutes, kauniečiai pirmavo 3 taškais, bet galiausiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą 99:105 (21:30, 27:23, 29:26, 22:26).

„Raptors“ ekipa startavo pelnydama 6 taškus iš eilės, bet netrukus sulaukė atsako. Marcusas Brownas ir DeJuanas Collinsas dukart buvo sumažinę skirtumą iki 2 taškų (10:12, 14:16). Pagirtinai rungtyniavęs žalgiriečių įžaidėjas per pirmąjį kėlinį iš viso surinko 10 taškų, tačiau jo pabaigoje Toronto ekipa įgijo 9 taškų persvarą (30:21).

[image=8134 left Marcusas Brownas įveikė Kanados ekipos gynybą]NBA klubas sėkmingiau pradėjo ir antrąjį kėlinį, kurio pradžioje buvo priekyje 34:21. Tada puikiai į žaidimą įsijungė Marko Popovičius, pelnęs 8 taškus iš eilės bei pataikęs du tritaškius. „Raptors“ komanda porą kartų buvo susigrąžinusi dviženklį pranašumą (43:33, 45:35), bet šeši Jono Mačiulio ir keturi Browno taškai prieš pat didžiąją pertrauką sumažino skirtumą iki 5 taškų (48:53).

Po Jasono Kapono tolimo metimo šeimininkai pirmavo 58:48, tačiau „Žalgirio“ krepšininkai ir toliau nepaisė NBA autoritetų. Kauniečiai laimėjo atkarpą 15:4 ir po Tanokos Beardo bei Mačiulio tritaškių išsiveržė pirmyn 63:62. Per likusias 6 trečiojo kėlinio minutes pirmaujanti komanda keitėsi 9 kartus, o Mačiulis per ketvirtį surinko 13 taškų.

Paskutinįjį kėlinį Jonas pradėjo taikliu tritaškiu, o po dar vieno jo dvitaškio „Žalgiris“ įgijo 5 taškų persvarą (84:79). „Raptors“ trenerių paimta minutės pertraukėlė leido Toronto krepšininkams susikaupti ir laimėti atkarpą 11:2, bet Gorano Jurako tolimas metimas ir keturi Browno taškai vėl sumažino šeimininkų pranašumą  iki minimumo (93:94). Tuomet Collinsas pelnė 6 taškus iš eilės ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 99:96. Visgi per paskutines 3 rungtynių minutes kauniečiai nesugebėjo atrakinti varžovų krepšio ir NBA komanda, likus žaisti mažiau nei 30 sekundžių, įtvirtino savo sunkią pergalę.

„Žalgiris“: Jonas Mačiulis 24 taškai, DeJuanas Collinsas 16 (6 rezultatyvūs perdavimai), Tanoka Beardas 13, Marcusas Brownas 12, Paulius Jankūnas 8, Goranas Jurakas 8, Marko Popovičius 8, Mantas Kalnietis 6, Dainius Šalenga 4. Eurelijus Žukauskas 0 (8 atk. kam., 3 blk.)

„Raptors“: T.F.Fordas 13 (11 rez. perd.), Jasonas Kapono 13, Radoslavas Nesterovičius, Jose Calderonas, Juanas Dixonas ir Krisas Humpriesas pridėjo po 12 taškų.

2007-10-18
Zalgiris maladiec, netikejau kad taip neblogai gali pasirodyti!:)

O va ju komentatorius tai vargsas kaip jam sunku tiek Zalgirio pavadinima tiek lietuviu pavardes sakyt :D
2007-10-18
-2
nors ir LR fanas esu ... bet rymtj didziuojus ziuredamas si video ;]]]]
2007-10-18
+3
nx
NU nors ne Z fanas bet blt RESPECT pavare cia!!!malonu....
2007-10-18
Gerai Zalgiris pavare :) galetu Lietuvoje rodyti rungtynes...
-4
Jega, didelis buvo pasipriesinimas NBA komandai...Greiciau ne pasipiesinimas, o lygi kova.
2007-10-18
make some NOISE!!! :D
2007-10-18
+1
"Kauniečiai laimėjo atkarpą 15:4 ir po Tanokos Beardo bei Mačiulio tritaškių " :D Tanoka pataikė tritaski geras,o europoj tai irgi sunkiai pataiko,bet saunuolis.Ypac patiko Žukio blokas,grazus buvo
2007-10-18
-1
va grazios buvo rungtynės :) pastebejau kad kanadieciai jau moka tarti lietuviškas pavardes su visom š,č,ž :) Maciulis matosi greit apsiprato prie tritaskio tai ir sove.Va buvo kelios atakos kai zalgiris neuzgine raptors zaideju ir jie tuo pasinaudojo.Nu tikekimes kad pries Wizards irgi bus intriguojancios ir idomios rungtynes.Dar girdejau kad daug lietuviu vašingtone bus
2007-10-18
+2
Maciulis zveris turi labai daug fizines kowos ir gali kowot pries nba krepsininkus tik jis yra nusteikes PRIES Nba ir gerai daro tegul losia europoj ;]
2007-10-18
-2
na, saunuolis priesinosi iki galo tik sekmes truputi pritruko ;)
2007-10-18
+1
krc gynyba pas Zalgiri tai sudina kaip reikalas, puolime viskas dar gerai, Tanoka- be gynybos losia, o seip manau visai neblogai Zalgiris sulosia, bet gynyba reiks tobulinti kaip reikalas!!!
2007-10-18
-1
vistiek nesvarbu kad nelaimejo svarbu kad gerai zaide nes ir panathinaikos ngalejo iveikti savo varzovu svarbu kaip seksis eurolygoje o kad dabar pralaimejo ant paskutiniu minuciu neturi dideles reiksmes
2007-10-18
-1
geriausiai tai, kad po taiklių Žalgirio metimų garsiai girdisi palaikymas. turbūt lietuvių salėj buvo pakankamai
2007-10-18
-1
Tornado, nepizdielink. Praeitu rungtyniu niekas netransliavo tai suprantama, bet sitas rode tai kas jiem trugde nusipirkt transliacija? Finansuoti? Pernai nezaide Lietuvos komanda ir sugebejo rodyti net ne vienas rungtynes, o sitom jau pinigu neuztenka?
2007-10-18
+3
wilnou> tu finansuok ir jiems nebus geda.......siaip grazu kad priesinosi,bet tai tik draugiskos ir jos tikro komandos veido neparodo,zalgirieciai norejo kazka irodyti,o va raptors nieko nesiruose irodyneti + dar ju lyderio bosho nebuvo...manau ilgiau paviesejus amerikoj ,taip priprantant prie kitos laiko juostos,tokios komandos kaip cska ir panatinaikos OFICIALIOE varžybose ne viena ir ne dvi nba komandas nugaletu ju paciu aikstej !