Isaiah Hartensteinas Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Dennisas Schroderis Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Danilo Barthelis Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas

Medaliai trijuose paskutiniuose Europos čempionatuose ir sėkmingas žaidimas pasiruošimo etape nieko negarantuoja, kai prasideda oficialios kovos. Tuo šeštadienį įsitikino Prancūzijos rinktinė, kuriai 2017 metų Europos čempionatas baigėsi jau aštuntfinalyje.

Foto galerija

Prancūzai 81:84 nusileido Vokietijos krepšininkams ir namo vyksta nė nesulaukę paskutinės čempionato savaitės. Tai – blogiausias jų pasirodymas nuo 1997 metų, kai Europos čempionate finišavo 10 vietoje.

„Tai buvo sunkios rungtynės. Vokietija žaidė labai gerai svarbiausiais rungtynių momentais – jie pataikė metimus, kai mes juos pramesdavome. Nėra ką daugiau pasakyti. Jie žaidė geriau. Mes taip pat žaidėme geriau nei paskutines dvejas rungtynes, bet to nepakako“, – po dvikovos tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Prancūzijos rinktinės gynėjas Leo Westermannas.

Paskutinėse čempionato rungtynėse jis gavo progą į aikštę išbėgti tik pirmoje mačo pusėje ir per beveik 5 minutes pelnė 2 taškus bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Jo komanda mače su Vokietija galingai startavo ir dar pirmajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą, o 17-ąją mačo minutę pirmavo 34:24.

Visgi po ilgosios pertraukos varžovai rezultatą išlygino, o galingai žaidęs Danielis Theisas ketvirtajame kėlinyje padėjo susikrauti pergalingą pranašumą.

„Jų komandoje Danielis Theisas sužaidė gerai. Benzingas ir Staigeris pataikė metimus svarbiais momentais. Jie pirmoje mačo pusėje prametė daug metimų, o įpusėjus dvikovai pirmavome tik 6 taškais. Galiausiai mes prametėme daug metimų, o jie daug sumetė“, – aiškino Leo.

Ironiška tai, kad vokiečiai buvo paskutiniai prancūzų varžovai pasirengimo cikle ir tada rungtynes Berlyne laimėjo svečiai – 85:79. Visgi Europos čempionate prancūzai strigo jau grupės etape, kuriame patyrė dvi nesėkmes.

Galiausiai aštuntfinalio dvikova pabaigė tris čempionatus trukusią medalių medžioklę.

„Esame nauja komanda, bet tikėjomės daugiau nei to. Labai gerai žaidėme pasiruošimo etape, bet neįjungėme Europos čempionato režimo. Tai ir buvo problema per visas tas rungtynes“, – sakė Westermannas.

Atrinkti (0) Visi (4)
to Vb
manai kad ta juoduka vokieciu, ispanai sustabdys? ispanai ginyboj tinginiai, o vokieciai disciplinuoti, ko gero vokieciai tokie kokie dabar labiau gali ispanus iveikt nei prancuzai, be realaus lyderio, kuriuom N.de Colo but turetu sunkiausiose situacijose, bet apsisiko pries fricus, Eurolygos zvaigzde gi
2017-09-09
+2
neijunge pavaros
Nando de Colo, o vokieciu juodukas persilauze ir visas skirtumas
2017-09-09
Jiems jau signalas buvo po pirmų rungtynių su suomiais.Tada jau ir reikėjo įjungti tą režimą.Aiškiai atsipalaidavo,kai pirmavo dviženkle persvara ir kai Schroderis nerado savo žaidimo.Bet tada pradėjo viskas kristi vokiečiams,pagavo emocinę banga ir jau sunku buvo juos sustabdyti.Vieni favoritų važiuoja namo.