Paaiškėjo pirmasis Vokietijos krepšinio pirmenybių finalininkas. Juo tapo Frankfurto "Opel Skyliners" klubas, antradienį (06.07) ketvirtajame pusfinalio serijos susitikime palaužęs Berlyno ALBA ekipą 70:68 (16:11, 18:21, 23:19, 13:17). "Opel Skyliners" seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

Nors trečiajame kėlinyje "Opel Skyliners" pranašumas, siekęs 18 taškų (52:34) niekam nekėlė abejonių, bet per likusį laiką ALBA tik mažino skirtumą ir iki mačo pabaigos likus kelioms minutėms rezultatas tapo apylygis. Vis dėlto rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė "Opel Skyliners" krepšininkai, kurie ir šventė pergalę.

"Alba" ekipai Martynas Mažeika per 15 minučių pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 3/5 baudų), tačiau kartą suklydo ir du kartus prasižengė.

ALBA: Jovo Stanojevičius 16, Martynas Mažeika 11, Stefano Garrisas 11, Mithanas Demirelis 10, Matejus Mamičius 8.

"Opel Skyliners": Christopheris Williamsas 21 (10 atkovotų kamuolių), Tyrone'as Ellisas 20, Paskalis Rolleris 15.

Frankfurto varžovas finale gali paaiškėti jau šįvakar (06.07), kai pasibaigs rungtynės tarp Bambergo GHP ir Giženo "Giessen46ers" ekipų. Šioje serijoje iki trijų pergalių pirmauja Bambergo klubas 2-1.

2005-06-08 18:31
rinktinei jo reikia labiau..
2005-06-08 12:00
Kad pralose alba yra ir gerai ir blogai. Gerai nes rinkttineje daugiau zaideju bus, o kodel blogai patys turbut suprantate.. beje idomu kodel jis zaide tik 15min? Juk tadiena jam sekesi ir kas zino gal butu istraukes rungtynes..
2005-06-07 23:25