Po antrųjų Kauno „Žalgirio“ rungtynių NBA arenoje Toronto „Raptors“ krepšininkai galėjo džiaugtis išnešę sveiką kailį. Daugumą mačo laiko taškas į tašką vykusi kova baigėsi Kanados klubo pergale 105:99.

Tryliktąją žaidimo minutę tiek pat taškų atsilikinėję žalgiriečiai netrukus atkuto ir pradėjo mažinti skirtumą, kol ketvirtojo kėlinio pradžioje jau patys pirmavo 5 taškais. Iki pat rungtynių pabaigos kovoję ir užsidegimą demonstravę Kauno krepšininkai įvarė baimės NBA profesionalams.

Paskutinius 6 „Žalgirio“ taškus pelnęs DeJuanas Collinsas, likus žaisti 3 minutes, buvo išvedęs savo ekipą į priekį 99:96, tačiau po to svečiai pralaimėjo „sausą“ atkarpą 0:9.

„Šį rudenį dar neturėjome tokių įtemptų rungtynių su dramatiška pabaiga. Galbūt todėl paskutiniosiomis minutėmis nesugebėjome išlaikyti iniciatyvos savo rankose. Negana to, bent pora teisėjų švilpukų lemiamu momentų buvo abejotini. Kovojome iki galo, tačiau šį kartą labiau pasisekė šeimininkams. Galime pasidžiaugti, kad atkarpomis demonstravome nuostabų krepšinį. Visi buvome įsijautę į rungtynes, žaisdami jautėme malonumą ir buvome tarsi vienas kumštis“, - po mačo teigė 16 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus surinkęs Collinsas.

Rungtynes Toronte stebėjo apie 1000 lietuvių, kurie entuziastingai palaikė „Žalgirio“ krepšininkus. Trispalvėmis „Air Canada Centre“ areną nudažę lietuvaičiai sukūrė puikią atmosferą, leidusią žalgiriečiams pasijusti lyg žaidžiant namuose. Didžiosios pertraukos metu ant aikštelės parketo išbėgo dvi lietuvių vaikų komandos. Per porą pertraukėlių arenoje nuskambėjo lietuviškos dainos, o prieš rungtynes Lietuvos valstybinis himnas buvo atliktas gyvai.

Atrinkti (0) Visi (6)
Collinsas: „Buvome tarsi vienas kumštis“. Gaila, kad tas kumstis nesmoge NBA komandai, o galejo...