Antrąją pergalę Estijos pirmenybėse iškovojo Kęstučio Šeštoko Tartu „Rock“ ekipa. Ji trečiadienį išvykoje tik po pratęsimo 93:87 (10:26, 19:22, 19:18, 29:11, 16:10) palaužė Velgo „Welg“ krepšininkus.

Nugalėtojams Šeštokas per 32 minutes pelnė 22 taškus (8/10 dvitaškių, 6/9 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Šarūnas Skadas per 34 aikštėje praleistas minutes surinko 17 taškų (8/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/1 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau sykį suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Tartu klubas, iškovojęs dvi pergales ir patyręs vieną pralaimėjimą, turnyrinėje lentelėje užima ketvirtąją vietą. Tuo tarpu „Welg“ krepšininkai, turintys dvi pergales ir tris nesėkmes, žengia septinti.