Marijampolės „Arvi“ pergalingai pradėjo naująjį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezoną. Suvalkijos ekipa Šiauliuose vykstančioje LMKL sezono atidarymo šventėje nesulaukė didesnio pasipriešinimo ir nesunkiai įveikė čempionato debiutantes Panevėžio „Eglės" krepšininkes rezultatu 125:46 (33:7, 31:26, 28:4, 33:9).

Marijampolietės, vedamos Mildos Sauliūtės, rungtynes pradėjo spurtu 13:0. „Eglei“ pirmuosius taškus, sužaidus tris minutes, pelnė Raimonda Klikūnaitė. Aktyvi gynyba priversdavo jaunąsias krepšininkes prarasti kamuolius, tad „Arvi" rinkdavo lengvus taškus greitose atakose. Sužaidus 7 minutes, komandas skyrė jau 20 taškų (24:4).

Antrajame „Arvi" treneriai atsarginių suolelio pasodino startinio penketuko žaidėjas, tad „Eglės" krepšininkės netruko tuo pasinaudoti. Tritaškius pataikiusios panevėžietės nebeleido marijampolietėms didinti persvaros. Likus 3 minutėms iki didžiosios pertraukos, „Arvi" pirmavo 54:21.

Po pertraukos „Arvi" „Eglei" dar kartą parodė, kad LMKL lygoje jos reikia dar daug ko išmokti. Kibi gynyba, greitas puolimas, taiklūs metimai persvarą didino sparčiai. Vos prasidėjus ketvirtajam kėlinukui, Aurimė Rinkevičiūtė pelnė šimtąjį tašką, o rungtynes pabaigė Sandros Valukonytės baudų metimai.

„Arvi“: Vilma Tamulevičiūtė 24 (8 atk. kam.), Aurimė Rinkevičiūtė 23 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam.), Sandra Valukonytė 16, Ela Briedytė 16, Giedrė Paugaitė 15 (13 atk. kam., 7 blk.), Keisha Moore 13, Milda Sauliūtė 12 (6 rez. perd.), Andrea Bills 6 (11 atk. kam.), (Eglė Vitkutė).

„Eglė“: Raimonda Klikūnaitė 16, Milda Dulksnytė 13 (5 kld.), Inga Aleksaitė 7 (7 atk. kam.), Ernesta Petrylaitė 4, Evelina Rapkevičiūtė 3, Simona Martinkutė 2, Viktorija Dimaitė 1, (Eglė Duleckytė, Monika Sauliūtė, Karolina Vitkauskaitė, Sandra Greivytė (7 kld.), Laura Nekrašaitė).

Ketvirtadienį Šiauliuose atidaromas naujasis LMKL sezonas. Visos keturios pirmojo turo rungtynės žaidžiamos naujoje Šiaulių arenoje.