Nuotr.: JSK.lt
Nuotr. JSK.lt

Ketvirtadienį Alytaus sporto rūmuose pergalingai draugiškų rungtynių ciklą pradėjo „Jonavos“ krepšininkai, kurie 74:65 (20:13, 17:12, 17:21, 20:19) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ antrąją komandą.

Rungtynes geriau pradėjo jonaviečiai, kurie jau po pirmųjų dešimties minučių turėjo septynių taškų pranašumą – 20:13.

Antrajame kėlinyje Nerijaus Zabarausko auklėtiniai nemažino apsukų ir po pirmosios mačo dalies turėjo 12 taškų persvarą – 37:25.

Po didžiosios pertraukos „Zenit“ antrąjai komandai pavyko kiek pristabdyti Jonavos ekipą, tačiau klubui iš Rusijos ryškiau priartėti rungtynėse nepavyko ir pergalę šventė „Jonava“.

„Jonava“: Mykolas Dieninis pelnė 15 taškų, Karolis Šarukas 12, Martynas Pacevičius 11, Lukas Grabauskas 10.

„Zenit“ komandos statistika nepateikiama.