Nuotr.:

Pergalingai kontrolinių rungtynių maratoną pradėjo Šakių „Vyčio“ klubas. Aurimo Jasilionio auklėtiniai turnyro Palangoje starte 99:84 (27:22, 25:21, 22:23, 25:18) pranoko Kauno „Žalgiris-2“ krepšininkus.

„Smagu, kad pirmąsias rungtynes laimėjome. Komandai sakiau, kad kiekvienas laimėjimas ugdo laimėtojų dvasią. Džiaugiuosi pergale“, – po rungtynių sakė prie „Vyčio“ vairo pergale debiutavęs treneris Jasilionis.

Pirmąsias šio sezono draugiškas rungtynes „Vytis“ pradėjo tokiu startiniu penketu: Karolis Babkauskas, Gytis Radzevičius, Šarūnas Vingelis, Marijus Užupis ir Aurelijus Pukelis.

Pirmuosius taškus draugiškose rungtynėse „Vyčiui“ tritaškiu pelnė naujokas Babkauskas. Vėliau jis pridėjo dar vieną tolimą šūvį, 6 taškus surinko Radzevičius, o po pirmojo kėlinio „Vytis“ pirmavo 27:22.

Antrajame ketvirtyje „Vytį“ ir toliau į priekį vedė Radzevičius ir Babkauskas, kurie kartu įmėtė 12 taškų, o persvara ne kartą buvo dviženklė. Į ilgąją pertrauką „Vyčio“ komanda išėjo pirmaudama 52:43.

Trečiajame kėlinyje Šakių klubas įkrito į duobę – jaunieji žalgiriečiai spurtavo 16:7 ir išlygino rezultatą (59:59).

Netrukus Šakių klubas po sėkmingesnės atkarpos jau buvo priekyje 66:61, o ketvirtojo kėlinio pradžioje po Jezukevičiaus 5 taškų iš eilės ir Radzevičiaus tritaškio „Vytis“ susigrąžino dviženklę persvarą (82:72).

Rungtynių pabaigoje „Vytis“ dar labiau pabėgo į priekį. Gytis Radzevičius pataikė metimus, o „Vytis“ nuo „Žalgirio-2“ atitrūko 15 taškų atstumu (91:76). Paskutinėmis minutėmis aikštėje pasirodė mažiau žaidę krepšininkai, O „Vytis“ draugiškų rungtynių maratoną pradėjo pergale 15 taškų persvara.

„Labai gerai žaidėjus pamatyti sunkiu metu. Mes turėjome intensyvų krepšinio ir fizinio pasiruošimo treniruočių grafiką. Žaidėjai šiek tiek yra duobėje, bet tai yra normalu, nes dar tik sezono pradžia. Įkrauname baterijas ir viskas yra dėsninga. Iš rungtynių pasiėmėme labai daug pozityvių dalykų. Mokysimės iš savo klaidų, viską derinsime ir grūdinsimės“, – apie laimėtas rungtynes kalbėjo Jasilionis.

Šeštadienį „Vytis“ taip pat 16 val. susikaus su turnyro šeimininke „Palanga“. Turnyre taip pat kovoja Vilniaus „Perlas“, su kuriuo „Vytis“ žais sekmadienį.

„Vytis“: Karolis Babkauskas 21 (5/9 trit., 6/6 baudos, 9 rez. perd.), Gytis Radzevičius 20 (6/12 metimai, 8 atk. kam.), Aurelijus Pukelis 19 (9/10 dvit., 1/2 baudos, 5 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 15 (8/9 baudos), Šarūnas Vingelis 8.

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas 22 (5/5 dvit., 9/10 baudos), Erikas Venskus 15, Marius Valinskas 11.