Naujausias „Šiaulių“ pirkinys greitai įrodė savo vertę. Rungtynių išvakarėse pasirašęs sutartį, Jose Olivero pataikė pergalingą dvitaškį, leidusį Šiaulių klubui iškovoti trečią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitinio diviziono rungtynėse.

Šiauliečiai savo aikštėje 82:81 (21:23, 21:20, 20:26, 20:12) įveikė Valmieros „Valmiera“ ekipą.

Trečiajame kėlinyje spurtavę 12:0, latviai buvo įgiję 11 taškų pranašumą – 62:51. Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 4 minutes „Valmieros“ pranašumas dar buvo solidus (76:68), tačiau tada šeimininkai spurtavo 11:2 ir po dviejų Aurimo Kiežos baudų išlygino rezultatą – 77:77.

Vladimiro Štimaco dvitaškis iki mačo pabaigos likus trims minutėms sugrąžino latviams persvarą (81:78), tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutiniai svečių taškai rungtynėse.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei minutę Olivero sumetė abi baudas ir sušvelnino skirtumą, o likus žaisti 22 sekundes pataikė sunkų dvitaškį, persverdamas rezultatą. Paskutinis Barnabuso Whitley metimas tikslo nepasiekė ir šiauliečiai šventė sunkią pergalę.

„Šiauliai“: Jose Olivero 25 taškai (10/11 dvitaškių), Antonio Grantas 14 (4/13 dvitaškių), Aurimas Kieža ir Gediminas Maceina po 11, Saulius Kuzminskas 7 (8 atk. kam.), Mantas Ruikis 6, Tomas Rinkevičius 3, Artūras Masiulis ir Rolandas Vaičiūnas po 2, Marius Prekevičius 1.

„Valmiera“: Ingus Bankevicas 27, Vladimiras Štimacas 18 (11 atk. kam.), Sandis Amolinsas 10.

Atrinkti (0) Visi (24)
Jose Olivero pavare ne tik istraukes pergale,bet tik viena dvitaski prametes
2007-10-22
-1
Bet vistiek 3-0 ir beje seis metais tokia pat serija bus :)
2007-10-20
+1
priespriesa tarp klaipedos ir siauliu ;D kajp tarp kauno ir vilniaus tik cia ne tokia didele ;D
2007-10-20
+1
kai los Ulebe ir aš už šiaulius sirgsiu :)
2007-10-20
+1
Na suprantu is dalies tave JUnior,bet kad as kad ir kajp pwz nekencju Vilniaus Lietuvos Yto vistiuek sergu uz jy kaj losia uleb ar kajp sejs metais euroleague :P tajgi susimastyk truputi. beje neptunas seis metajs bus wel ketwirtas(mano nuomone) nes gawo ne itin gera treneri -Rudi,delto Siauliai ir nepratiese su juo sutarties :)
2007-10-20
-1
to Mazylis: Nemėgstu jau senai ;) o pernai nepamenu, kad būtų pažeminęs Neptūną Šiaulių klubas... 3:0 laimėta serija nieko nesako, visos rungtynės buvo laimėtos tik po itin atkaklios kovos ir tai nenuginčijamas FAKTAS ;)
2007-10-20
-1
Jun1or matau turi nepilnavertiskumo kompleksa isivares siauliu atzvilgiu po praeitu metu neptuno pazeminimo :)
2007-10-20
nei už tą nei už tą :) šiaulių nekenčiu, o laąplėša latviai tai.... :)))
2007-10-20
-2
kunior tai tu nori pasakyt kaj losia siauliai pries lacplesa ar koia kita team sergi uz latvius ? o ne uz lt komanda>? ;]
2007-10-20
Jose Olivero tai labai greitas, staigus, soklus ir ginasi normaliai tik deja matosi kad truputi linkes individualistu pabut, bet gal Kuncaitis ir ta trukuma irgi sutvarkys.
2007-10-20
Na kol kas vienas sekmiangiausiu siauliu pirkiniu, tikrai neprasove. O pasirodo jis ir ne tik 3-taskius moka svaidyt. O visokius masiulius leikia pirdolint lauk, nieko neparoo.
-1
to lietuviz_: Šiauliuose žaidžiant jiems net mokėt nereikia, Klimavičius kažkokią įtaką turi..bet ir šiaip kur Zakis teisėjauja, ten lygis žemas, nes na normalu. pensininkas jis juk jau, vos rankas bepakelnoja...o šiaip nežinau kaip Vilmiui, bet man sirgt už Šiaulius neina nu nors tu ką :))) sirgau už Štimaco pasirodymą :D
2007-10-19
-1
ka veikia siauliuose tokie stulpai kaip masiulis ir kieza nesuprantu. O kuncaiciui gal zenytis reik su tuo savo draugeliu Grantu, kiek galima ji laikyt aiksteij nesvarbu sekas jam ar ne
2007-10-19
-3
Vilmi dbr pasakyk tu siauliu fanas ar neatralus kad tjp sneki? blet wisa liak kaj siauliai laimi nedideliu skirtumu matau komentus kad teisejai siaulius patrauke pergales link. ka mes turime pinigu pirkt teisejus? ne . o kad kartais ir patraukia dziugu dziugiau nej butu i priesininkus patrauke.. Tu gal Vilmi uz Valmiera?? nieka nebesuprantu.
2007-10-19
-1
Tikrai, kad sunkiai einas. Be Zavacko iškarto jaučiasi Šiaulių kaip bebūtų keistas ryškus susilpnėjimas, nes Valmiera nėra šiemet itin stipri, tikrai maniau, kad Šiauliai juos pranoksta visa galva, pasirodo - ne.
2007-10-19
-1
Maciau rungtynes, Zakis varzybu pabaigoje truktelejo Siaulius skirdamas keleta abejotinu sprendimu. Del to likus trims minutems iki varzybu pabaigos valmera jau nebegalejo pelnyt tasku nes kiekvienoje atakoje gaudavo prazangas puolime.