Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Antrąją pergalę draugiškame turnyre Palangoje iškovojo Šakių „Vyčio“ klubas. Aurimo Jasilionio kariauna 102:67 (34:22, 27:19, 20:12, 21:14) sutriuškino šeimininkę „Palangos“ komandą.

„Vytis“ draugiškų rungtynių maratone iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų. Vakar Šakių ekipa 99:84 įveikė Kauno „Žalgirį-2“.

Dėl pirmosios vietos draugiškame turnyre šakiečiai rytoj 12 val. susikaus su Vilniaus „Perlo“ komanda. Pastaroji turnyre taip pat iškovojo abi pergales.

Aukštą tempą rungtynėse palaikiusi „Vyčio“ komanda per pirmąsias 6 minutes pelnė 19 taškų ir jau pirmavo 8 taškų persvara.

Po pirmųjų 10 minučių „Vyčio“ pranašumas siekė 12 taškų (34:22). Antrajame ketvirtyje treneris Aurimas Jasilionis buvo nubaustas technine pražanga, o „Palanga“ priartėjo iki 10 taškų. Visgi tuomet „Vytis“ dar kartą surengė galingą atkarpą ir ilsėtis į rūbinę išėjo pirmaudami 61:41.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – 24-ąją minutę po Gyčio Radzevičiaus dėjimo šakiečiai jau pirmavo 71:45, o prieš paskutines 10 minučių persvara siekė 28 taškus.

Per paskutines 10 minučių aikštėje daugiau laiko praleido jaunieji Markas Užukauskas ir Julius Daugėla, o „Vytis“ pergalę iškovojo 35 persvara. 100-ąjį tašką tritaškiu pelnė Marijus Užupis.

Šakių komandai taškus pelnė visi 12 aikštėje pasirodę krepšininkai. „Vytis“ šiose rungtynės pataikė 47,8 proc. dvitaškių, 44,7 proc. tritaškių ir 80,8 proc. baudų.

„Vytis“: Gytis Radzevičius (6/8 metimai, 7 atk. kam., 22 naud. bal.) ir Aurelijus Pukelis (6/7 dvit., 6/6 baudos) po 18, Šarūnas Vingelis 14, Marijus Užupis 10, Karolis Babkauskas (10 rez. perd.) ir Edvinas Jezukevičius (7 atk. kam.) po 9.

„Palanga“: Jonathanas Walteris 15, Tadas Pažėra 13 (10 rez. perd., 8 kl.), Bobas Van Zuverpenas 11, Blake’as Wadderis 10 (6 atk. kam.).

2017-09-16 23:22