Per ketvirtą kėlinį praleidę vos 4 taškus, triuškinamą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės rungtynėse šventė Marijampolės „Sūduva-Arvi“ ekipa. Suvalkiečiai savo aikštėje 100:53 (23:20, 23:11, 31:18, 23:4) sutrypė Talino „Triobet/Dalkia“.

Estai per garbingą atstumą laikėsi 24 minutes. Tuomet rezultatas buvo 55:43 „Sūduva-Arvi“ naudai, tačiau likusią kėlinio dalį šeimininkai laimėjo 22:6 ir įgijo triuškinamą persvarą (77:49). Per paskutinį ketvirtį šeimininkai galutinai pribaigė estus.

„Sūduva-Arvi“: Marius Valukonis 21 taškas (9/10 dvitaškių), Gytis Sirutavičius 18, Virginijus Sivydis ir Aurimas Birgelis po 11, Vytenis Jasikevičius ir Tomas Černeckis po 7, Vaidas Trepocka 6, Žydrūnas Kelys 5, Giedrius Rinkevičius 4.

„Triobet/Dalkia“: Gertas Dorbekas 16, Kristjanas Makke 11, Stenas-Timmu Sokkas 10.