Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“  krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir toliau žengia pergalių keliu. Tiesa, šį kartą „Žalgirio“ dubleriai išsigelbėjo tik po dramatiškos kovos svečiuose po pratęsimo 121:111 (34:21, 22:26, 21:22, 26:24, 18:8) palaužę šiemet į NKL sugrįžusią Mažeikių „Mažeikių“ komandą.

Pasak kauniečių vyriausiojo trenerio Rimvydo Samulėno, jo auklėtiniai po ilgokos kelionės į Mažeikius sunkiai išsijudino ir rungtynių pradžioje buvo šiek tiek paleidę varžovus į priekį. Netrukus Žygimanto Janavičiaus vedini žalgiriečiai persvėrė rezultatą savo naudai (34:31), tačiau situaciją apsunkino trys per pirmąjį kėlinį gautos vidurio puolėjo Vaido Čepukaičio pražangos.

Antrajame bei trečiajame kėliniuose taipogi vyko įnirtinga kova. Pirmaujančios komandos keitėsi keletą kartų, bet nei viena neįgydavo didesnės persvaros. Po 30 minučių 79:77 pirmavo Mažeikių krepšininkai.

Sausakimšoje salėje audringai palaikoma šeimininkų komanda per ketvirtąjį kėlinį susikrovė dviženklį pranašumą. Prie to prisidėjo ir įpusėjus ketvirčiui gauta penktoji Janavičiaus pražanga. Likus žaisti mažiau nei 2 minutes, mažeikiškiai pirmavo 10 taškų skirtumu (101:91). Tada „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ žaidėjai pradėjo naudoti spaudimą po visą aikštę. Kamuolį perėmė ir lengvą ataką surengė Adas Juškevičius, tritaškį pataikė Šarūnas Vasiliauskas, o likus žaisti 3 sekundes po pastarojo krepšininko perdavimo, taškus iš po krepšio pelnė ir rezultatą išlygino Čepukaitis.

Per pratęsimą jaunieji žalgiriečiai nebeišleido iniciatyvos iš savo rankų. Sėkmingai spausdami varžovus kauniečiai greitai įgijo didesnį pranašumą, kurį išlaikė iki finalinės sirenos.

Rezultatyviausiai „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ gretose žaidė Žygimantas Janavičius, įmetęs 25 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Penkis tritaškius iš aštuonių pataikęs Vytenis Lipkevičius pelnė 23 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Vaidas Čepukaitis pridėjo 22 taškus, Šarūnas Vasiliauskas – 19, Mantas Pukinskas – 13, Adas Juškevičius – 12 (6 atkovoti kamuoliai).

Mažeikių ekipoje išsiskyrė Marijus Norkus, surinkęs 28 taškus. Aivaras Jokubaitis pelnė 26 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.