Dar vieną pralaimėjimą Kinijoje patyrė Klivlendo „Cavaliers“ komanda, kurioje žaidžia Žydrūnas Ilgauskas. „Cavaliers“ 84:100 (30:23, 15:20, 24:28, 15:29) antrąkart nusileido Orlando „Magic“ krepšininkams.

Trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas dar buvo lygis (69:69), tačiau tada „Magic“ krepšininkai laimėjo 4 minučių atkarpą spurtu 15:4 ir pabėgo į priekį (84:73). Nutolusių varžovų Klivlendo ekipai pasivyti per likusį laiką nebepavyko.

Pralaimėjusiems Ilgauskas per 23 aikštėje praleistas minutes pelnė 12 taškų (4/9 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 14, Larry Hughesas 14, Danielis Gibsonas 13, Žydrūnas Ilgauskas 12, Shannonas Brownas 11.

„Magic“: Dwightas Howardas 17, J.J.Redickas 14, Patas Garaity 14, Keithas Bogansas 14, Jameeras Nelsonas 13, Hidayetas Turkoglu 13 (9 atk. kam.).