Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Nesėkme atrankos į FIBA Europos taurę varžybas pradėjo Valerijaus Lichodejaus vedamas Kėdainių „Nevėžis“.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai pirmajame mače savo aikštėje 76:81 (24:22, 17:21, 18:24, 17:14) pralaimėjo Samokovo „Rilski Sportist“ ekipai ir atsakomąjį mūšį pasitiks atsilikdamas.

Lemiamos rungtynės kitą trečiadienį vyks Samokove. Norėdamas žengti tolyn, „Nevėžis“ turės laimėti didesniu nei penkių taškų skirtumu.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Traviso Tayloro dviejų taškų svečiai turėjo dviženklę persvarą – 73:63, tačiau tuomet Lichodejus smeigė du tritaškius ir po jo inicijuotos rezultatyvios atkarpos kėdainiečiai priartėjo per vieną metimą – 72:75.

Paskui Lichodejus prametė dvitaškį, Rytis Juknevičius suklydo, bet dviem taškais ataką užbaigęs Robertas Stumbris dar suteikė vilties „Nevėžiui“ – 76:77.

Visgi tada per likusią minutę Vaidoto Volkaus metimas skriejo pro šalį, Jamesas Woodardas prarado kamuolį, o kėdainiečių krepšį dėjimu iš viršaus sudrebinęs Tayloras įtvirtino „Rilski Sportist“ pergalę – 81:76.

Lichodejus per 25 minutes iš viso pelnė 18 taškų (3/8 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo bei surinko 16 naudingumo balų. Tiek pat jų į savo sąskaitą įsirašė ir centras Vladislavas Koreniukas, per 18 minučių pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius.

„Nevėžis“: Valerijus Lichodejus 18, Vladislavas Koreniukas 13, Malcolmas Grantas 11, Justas Tamulis 8.

„Rilski Sportist“: Travisas Tayloras 21 (8 atk. kam.), Derekas Wrightas 15, Sheldonas Jeteras 8, Yordanas Bozovas 8, Dimitaras Marinčeškis 8, Martinas Marinovas 8.

2017-09-21 08:15
big_daddy, didysis "egzperte", kur tu? geriau ant zalgirio pastumt liepe kas pinigus moka?
2017-09-21 01:09