Triuškinančią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose iškovojo Liepojos „Lauvas“ krepšininkai. Jie namie 96:60 sutriuškino Osvaldo Mačernio Tartu „Fausto“ klubą.

Po dviejų kėlinių komandas teskyrė 5 taškai (39:34), tačiau trečiąjį kėlinuką Latvijos krepšininkai pradėjo spurtu 10:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (49:36), kuris prieš prasidedant paskutiniajam ketvirčiui jau siekė 18 taškų (66:48).

Per likusias 10 minučių estai nebesugebėjo atkurti intrigos, o tuo tarpu dar labiau savo atotrūkį padidinę aikštės šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę.

Pralaimėjusiems Mačernis per 29 aikštėje praleistas minutes pelnė 8 taškus (2/6 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Lauvas“: Klavas Jansonas 24 (10 atk. kam.), Marekas Jurevicus 21, Stephenas Richas 18 (8 atk. kam.), Martinas Kripsevičius 9.

„Fausto“: Ardo Armpalu 18, Ando Tagametas 14, Svenas Pugonenas 9, Osvaldas Mačernis 8.

Liepojos krepšininkams, tai buvo trečioji pergalė SEB BBL pirmenybėse šiemet, tuo tarpu estai, sužaidę trejas rungtynes, patyrė antrąjį pralaimėjimą.