Trečią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose iškovojo Kėdainių „Nevėžis“, šeštadienį išvykoje 77:70 palaužęs Gulbenės „Bumerangs/ASK“.

Svečiai lemiamą pranašumą įgijo ketvirtame kėlinyje, kai latvių puolimas penkioms minutėms absoliučiai sustojo. Trečiąją paskutinio ketvirčio minutę pirmaudami 66:64, latviai 10 atakų nesugebėjo pelnyti nė taško – prametė 6 metimus ir padarė 4 klaidas.

Tuo tarpu „Nevėžio“ krepšininkai surinko 8 taškus ir likus žaisti 4 minutes išsiveržė į priekį 72:66. Tada beveik 3 minutes nė viena komanda nesugebėjo pelnyti nė taško, kol galiausiai Mikus Sokolovas nutraukė latvių taškų badą dvitaškiu.

Visgi netrukus Aidas Viskontas pataikė dvi baudas, po nesėkmingos latvių atakos tą patį padarė Benas Veikalas ir kėdainiečiai įtvirtino pergalę.

„Nevėžis“: Aidas Viskontas 18 taškų, Gintaras Leonavičius 15, Povilas Šakinis 14, Povilas Butkevičius 11, Žydrūnas Stankus 10, Tomas Čerkunovas 5, Benas Veikalas ir Audrius Mineikis po 2.

„Bumerangs/ASK“: Janis Poznakas 26, Maris Snikis 13, Mikus Sokolovas ir Gundaras Rauza po 9.

maladiec nevezis kaip ir rytas sugebejo perlauzti rungtyniu eiga sau palankia linkme ketvirtame kelinyje .na viskontas manau yra tikrai geras izaidejas