Dar vieną pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione iškovojo „Šiaulių“ klubas. Šiauliečiai namie 93:82 parklupdė Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkus, kuriems tai yra jau trečioji nesėkmė iš eilės.

„Šiauliams“ jau antrojo kėlinio pradžioje buvo pavykę įgyti dviženklį pranašumą, kai 13-ąją minutę dvitaškį pataikęs Rolandas Vaičiūnas padidino savo komandos atotrūkį iki 12 taškų (27:15). Visgi estai nepalūžo ir sėkmingiau sužaidę kėlinuko pabaigą ilsėtis išėjo turėdami jau tik 3 taškų atsilikimą (38:41).

24-ąją mačo minutę tritaškį pataikęs Valmo Kriisa buvo išlyginęs rezultatą (47:47), bet netrukus Mantas Ruikis pataikė du tolimus metimus ir „Šiauliai“ vėl atitrūko (53:47), o baigiantis ketvirčiui po taiklaus Jose Olivero metimo – 69:58.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje estams buvo pavykę priartėti iki 6 taškų (63:69), bet tada šiauliečiai daugiausiai Antonio Granto ir Olivero pastangomis laimėjo kelių minučių tarpsnį 9:2 ir susigrąžino saugų pranašumą, kurį išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos.

„Šiauliai“: Jose Olivero 21, Antonio Grantas 21, Mantas Ruikis 12, Saulius Kuzminskas 11, Gediminas Maceina 6, Rolandas Vaičiūnas 6, Aurimas Kieža 6.

„Kalev/Cramo“: Travisas Reedas 20 (8 atk. kam.), Marlonas Parmeras 17, Martinas Viiaskas 12, Valmo Kriisa 9, Kristjanas Kangutas 8.