Dviejų lietuvių trenerių dvikova Rusijoje baigėsi Kęstučio Kemzūros pergale. Kemzūros treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas išvykoje 78:75 (17:19, 20:10, 21:14, 20:32) įveikė Antano Sireikos diriguojamą Kazanės „Uniks“ ekipą.

„Uniks“ vertėsi be Darjušo Lavrinovičiaus, kuris prieš tai vykusiose rungtynėse sužaidęs vos pusantros minutės patyrė traumą.

„Chimki“: Macejus Lampe 17 (10 atk. kam.), Danielis Ewingas 15, Kelly McCarthy 10.

„Uniks“: Tariqas Kirksay 15 (13 atk. kam.), Sergejus Čikalkinas 14, Duško Savanovičius 11, Jamalas McCulloughas 10.

Kitame mače susitiko su įžaidėjai iš Lietuvos. Nors rezultatyvesnis buvo Vidas Ginevičius, tačiau jo Vladivostoko „Spartak“ 72:76 (20:20, 19:20, 17:14, 16:22) nusileido Rolando Alijevo atstovaujamai Samaros „Samara“ ekipai.

Ginevičius per 30 minučių pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškio, 0/4 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Tuo tarpu Alijevas per 4 minutes taškų nepelnė, pramesdamas po 1 dvitaškį ir tritaškį.

„Samara“: Marque Perry 23, Yanivas Greenas 20 (17 atk. kam.).

„Spartak“: Stanislavas Makšantsejevas 19, J.R.Bremeris 17.

Turnyrinę lentelę rasite paspaudę čia.

Alijevui mažai duoda žaist Tichonenka ;/ jis daugiua minučių vertas tikrai, bent po 15-20 turėtų lošt ;/ na bet turbūt treneris žino geriau..