Sauliaus Štombergo sugrįžimas į Kauną jo dabartinei ekipai šeštadienį sėkmės neatnešė. Palangos „Naglio-Adakrio“ gretose žaidžiantis veteranas Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse turėjo pripažinti jaunųjų žalgiriečių pranašumą. Daugumą rungtynių laiko pirmavę Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkai įveikė varžovus iš pajūrio 88:82 (22:18, 24:19, 22:27, 20:18).

Sužaidus 3 minutes, po Štombergo metimo palangiškiai buvo priekyje 6:3. Tada antrąjį tritaškį pataikė Žygimantas Janavičius, 4 taškus pridėjo Vaidas Čepukaitis, gynyboje įspūdingai blokavęs Štombergo metimą, ir „Žalgiris-Sabonio mokykla“ persvėrė rezultatą savo naudai – 12:6. Svečiai buvo sumažinę skirtumą iki minimalaus (11:12), bet greitas atakas sėkmingai rengę kauniečiai po pirmojo kėlinio įgijo 4 taškų pranašumą (22:18).

Antrajame kėlinyje jaunieji žalgiriečiai ir toliau puikiai išnaudojo savo pagrindinį ginklą – greitą puolimą. Šarūno Vasiliausko prasiveržimai po krepšiu ir Vytenio Lipkevičiaus taiklūs metimai draskė varžovų gynybą. Įpusėjus kėliniui, šeimininkai nutolo rezultatu 38:27. Per kitas 5 minutes „Naglio-Adakrio“ komanda sugebėjo primesti lėtesnį žaidimą ir neleido kauniečiams labiau atitrūkti.

Pozicinės atakos vyravo ir trečiajame kėlinyje. Tuo naudodamiesi Palangos krepšininkai pamažu artėjo prie varžovų (49:53, 25 min.). „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ žaidėjai netrukus atstatė dviženklį pranašumą – 65:55, bet ketvirčio pabaigoje kelis kartus suklydo ir po 30 minučių pirmavo 4 taškais (68:64).

Paskutinįjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Naglio-Adakrio“ ekipa, po ilgesnio laiko išsiverždama į priekį 70:69. Kitos atakos metu Š.Vasiliauskas iškart atsakė tritaškiu, du taškus pelnė Adas Juškevičius, tačiau palangiškiai po Andre Smitho prasiveržimo vėl nukirpo persvarą iki vieno taško (77:78). Tada dar kartą tiksliai sužaidė Vasiliauskas ir Juškevičius, pataikę po tritaškį. Per likusias tris minutes jaunieji žalgiriečiai sugebėjo atlaikyti svečių šturmą ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

Nugalėtojų ekipoje pasižymėjo komandos kapitonas Vasiliauskas, pelnęs 23 taškus ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Lipkevičius įmetė 14 taškų, Juškevičius ir Janavičius – po 13, Siim-Sander Vene ir Čepukaitis (12 atkovotų kamuolių, 3 blokai) – po 9.

Palangos „Naglio-Adakrio“ gretose išsiskyrė Freemanas Tailoras ir Edvinas Žilys, atitinkamai pelnę 21 ir 17 taškų. Andre Smithas pridėjo 13 taškų, Evaldas Jocys – 9 taškus ir 9 atkovotus kamuolius. Sauliaus Štombergo sąskaitoje 8 taškai ir 9 po krepšiais sugriebti kamuoliai.