Antrąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose iškovojo Vilniaus „Sakalai“. Anykščiuose vykusiose rungtynėse 93:71 (27:15, 21:22, 23:22, 22:12) sutriuškino Talino „Triobet/Dalkia“ krepšininkus.

17-ąją rungtynių minutę po rezultatyvios estų atakos „Sakalų“ pranašumas buvo ištirpęs iki minimumo (36:35), tačiau kėlinį spurtu 12:2 užbaigę vilniečiai ilsėtis išėjo turėdami saugų 11 taškų atotrūkį ( 48:37).

Trečiąjį ketvirtį „Sakalai“ pradėjo pelnydami 10 taškų, tuo tarpu estai atsakė vos viena taiklia bauda ir skirtumas šoktelėjo jau iki 18 taškų (58:40). Pasivyti nutolusių varžovų svečiai nebesugebėjo ir patyrė nesėkmę.

Šiame mače debiutavo į „Sakalų“ peržiūrą atvykęs amerikietis Kendallas Webbas. 180 cm ūgio įžaidėjas per 25 minutes pelnė 16 taškų (2/2 dvitaškių, 4/9 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Sakalai“: Justas Sinica 17, Kendallas Webbas 16, Arnas Labuckas 14, Paulius Abramavičius 11, Vytautas Šarakauskas 11, Mindaugas Reminas 9, Rolandas Matulis 7.

„Triobet/Dalkia“: Gertas Dorbekas 32 (9/11 dvitaškių, 7 atk. kam.), Kristjanas Makke 10, Janis Vahneris 7.