Prancūzijos vyrų krepšinio antrosios lygos čempionato šeštojo turo rungtynėse „Chalons en Champagne“ komanda, kuriai atstovauja Klemensas Patiejūnas ir Saulius Dumbliauskas, svečiuose 81:91 nusileido „Saint-Vallier“ ekipai.

Patiejūnas per 32 minutes pelnė 14 taškų (2/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 4 kamuolius bei išprovokavo 7 varžovų pražangas.

Dumbliauskas per 23 minutes surinko 6 taškus (2/6 dvitaškių, 2/2 baudų) bei sugriebė 5 kamuolius.

„Reims“ klubas, kuriame rungtyniauja Valdas Kaukėnas, namuose po atkaklios kovos 81:83 turėjo pripažinti „Le Portel" krepšininkų pranašumą.

Lietuvis per 22 minutes pelnė 7 taškus (3/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų) bei atkovojo 5 kamuolius.

„Chalons en Champagne“ (2 pergalės/4 pralaimėjimai) komanda turnyro lentelėje užima 15-ąją vietą, o „Reims" (1/5) krepšininkai žengia 17-ti. Čempionate dalyvauja 18-a klubų.