Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Aleksandro Gomelskio taurės turnyrą laimėjo Maskvos srities „Chimki“, kuri finale po galingo lemiamo kėlinio 84:77 (18:18, 22:29, 18:18, 26:12) parbloškė Maskvos CSKA klubą.

Prieš tai šiame turnyre net septynerius metus iš eilės triumfavo CSKA komanda.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Chimki“ dar turėjo 7 taškų deficitą, tačiau Jamesas Andersonas ir Charlesas Jenkinsas smeigė po tritaškį ir atsilikimas sumažėjo iki vieno taško.

„Chimki“ ėmė pataikyti vieną metimą po kito, o likus žaisti 3 minutes po Aleksejaus Švedo dvitaškio jų pranašumas padidėjo iki 5 taškų (78:73).

CSKA buvo priartėjusi iki 3 taškų, tačiau Švedas smeigė dar vieną tritaškį, netrukus tolimą šūvį pridėjo ir Stefanas Markovičius, o po šių šūvių CSKA neatsitiesė ir patyrė nesėkmę.

Švedas buvo išrinktas geriausiu turnyro žaidėju gynyboje, 23 taškus pelnęs Anthony Gillas – geriausiu krepšininku puolime. Tuo metu „Chimki“ vairininkas Georgios Bartzokas pripažintas geriausiu turnyro treneriu.

Pralaimėjusiems praėjusį sezoną Kauno „Žalgiryje“ žaidęs Leo Westermannas per 13 minučių taškų nepelnė (0/3 dvit.), tačiau atkovojo du kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

CSKA: Sergio Rodriguezas 22 (8/16 metimai), Nando De Colo 17, Othello Hunteris 10, Kyle’as Hinesas 9, Willas Clyburnas 8 (7 atk. kam.).

„Chimki“: Anthony Gillas 23 (6 atk. kam.), Aleksejus Švedas 18 (2/9 trit., 7 rez. perd., 6 kl.), Andrejus Zubkovas 11, Jamesas Andersonas 10.

2017-09-29 09:23