SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione sekmadienį susikovė Latvijos klubai, kuriuose žaidžia lietuviai. Rygos „Barons“ krepšininkai namie 94:77 nugalėjo „Valmiera“ krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę Elitiniame divizione.

Vienas „Barons“ pergalės kalvių buvo Giedrius Gustas. Gynėjas per 25 minutes su puse pelnė 13 taškų (3/8 dvitaškių, 7/8 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius. Gustas taip pat atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 sykius prasižengė.

Kitas „Barons“ lietuvis Dainius Adomaitis per 27 minutes surinko 8 taškus (2/4 dvitaškių, 4/5 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį bei 3 sykius prasižengė.

„Valmiera“ komandoje žaidžiantis Juozas Ramanauskas per 19 minučių surinko 3 taškus (1/4 dvitaškių, 1/4 baudų). Aukštaūgis atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 sykius pažeidė taisykles.

„Barons“: Armandas Škelė 23 (8/9 dvitaškių), Demetriusas Alexanderis 15, Giedrius Gustas 13, Martinas Kravčenka 12.

„Valmiera“: Vladimiras Štimacas 24 (9/17 dvitaškių, 11 atk. kam.), Ingusas Bankevicas 18, Andrejus Jansonas 9.

Tiek „Barons“, tiek „Valmiera“ savo sąskaitose turi po vieną pergalę. Tačiau Rygos ekipa žaidė 4 mačus, o Valmieros krepšininkai rungtyniavo šešiuose susitikimuose.