Triuškinančią pergalę Italijos čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa. Ji namie 95:59 (23:14, 20:16, 28:15, 24:14) sutriuškino būsimus Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovus Eurolygoje Milano „Armani Jeans“ krepšininkus.

Nugalėtojams Rimantas Kaukėnas per 21 minutę pelnė 14 taškų (2/5 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/7 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Kšištofas Lavrinovičius per 21 aikštėje praleistą minutę surinko 13 taškų (1/3 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 8/10 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Montepaschi“: Terrellas McIntyre’as 20 (6 rez. perd.), Romainas Sato 17, Rimantas Kaukėnas 14, Kšištofas Lavrinovičius 13, Vlado Ilievski 12.

„Armani Jeans“: Travisas Watsonas 12 (10 atk. kam.), Dušanas Vukčevičius 9, Massimo Bulleri 7, Ansu Seasay 7, Reece’as Ginesas 7.

Sienos krepšininkai, laimėję visas šešerias žaistas rungtynes, užima pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu Milano ekipa, turinti vos vieną pergalę ir penkis pralaimėjimus, žengia priešpaskutinėje – šešioliktoje vietoje.