Graikijos krepšinio čempionato pirmojo turo rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ komanda su Arvydu Macijausku sekmadienį namuose 76:66 įveikė Salonikų PAOK krepšininkus.

Lietuvis, per 31 minutę pelnęs 14 taškų (4/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/3 baudų), buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje. 14 taškų Pirėjo ekipai pelnė ir Lynnas Greeras.

Atėnų „Panathinaikos“ su Šarūnu Jasikevičiumi namuose 90:81 įveikė Retimno „AGOR-Almeco“ krepšininkus.

Lietuvis per 20 minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Andrija Žižičius, o Kosto Tsartsario sąskaitoje - 14 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Salonikų „Aris“ komanda, kurioje žaidžia Simonas Serapinas, svečiuose 85:67 įveikė Patrų „AEP Olympias“ ekipą su dviem lietuviais.

Serapinas per 10 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), tačiau atkovojo 3 kamuolius. Nugalėtojams 10 taškų pelnė buvęs žalgirietis Hanno Mottola.

Patrų komandoje pasižymėjo Tomas Nagys. Jis per 28 minutes pelnė 19 taškų (4/8 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 5/9 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir išprovokavo 8 varžovų pražangas. Tautvydas Lydeka nežaidė.