Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Majamio „Heat“ krepšininkai pirmose NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo pergalę. Po ilgosios mačą perlaužusi Majamio ekipa namuose 96:90 (19:25, 20:17, 35:24, 22:24) patiesė Atlantos „Hawks“.

Didžiąją pirmos rungtynių pusės dalį priekyje buvo „Hawks“, tačiau po pertraukos sužaidus kelias minutes Atlantos krepšininkai paskutinį kartą buvo priekyje (51:50).

Ketvirčio pabaigoje „Heat“ spurtavo 8:0 ir pirmavo 74:66, tačiau lemiamo kėlinio pradžioje „Hawks“ priartėjo iki 1 taško (73:74). Tuomet į priekį vėl šovė „Heat“, kuri surengė atkarpą 12:0 ir įgijo dviženklę persvarą (86:73).

Atlantos žaidėjai skirtumą sumažino tik paskutinėmis mačo minutėmis, tačiau tai nuo pralaimėjimo jų neišgelbėjo.

Kitas rungtynes „Heat“ žais su Bruklino „Nets“, o „Hawks“ išbandys jėgas su Klivlando „Cavaliers“.

„Heat“: Tyleris Johnsonas 14 (5/6 dvit.), Joshas Richardsonas 12, Rodney McGruderis 10, Kelly Olynykas 9 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Hassanas Whiteside’as (11 atk. kam.) ir Wayne’as Ellingtonas po 8.

„Hawks“: Dennisas Schroderis (5 rez. perd.) ir Dewayne’as Dedmonas po 12, Marco Belinelli 10, Joshas Collinsas (15 atk. kam.) ir Quinnas Cookas po 9.