Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Milošas Teodosičius vieną po kito atliko juvelyrinius perdavimus komandos draugams, o Jonui Valančiūnui ir visai Toronto „Raptors“ komandai teko pripažinti pirmąjį pralaimėjimą NBA ikisezoninėse rungtynėse.

Antrajame šių komandų susidūrime Havajuose „Raptors“ neturėjo šansų ir 84:98 (19:28, 30:34, 11:26, 24:10) pripažino „Clippers“ pergalę.

Pirmoje šių ekipų akistatoje prieš dvi dienas stipresni buvo „Raptors“ krepšininkai – 121:113.

Antrajame mače Valančiūnas buvo vienas geriausių savo komandos žaidėjų. Jis per 18 minučių spėjo pelnyti 11 taškų (5/7 dvit., 1/1 bauda), atkovoti 6 kamuolius, perimti kamuolį, vieną kartą suklysti ir prasižengti 5 kartus.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 3 minutes JV gavo penktąją pražangą, po kurios sėdosi ant suolo ir daugiau aikštėje nepasirodė. Lietuvis vien pirmoje rungtynių pusėje pelnė 9 taškus (4/5 dvit., 1/1 bauda) ir sugriebė 6 kamuolius.

Dvikovoje gražiais perdavimais žiūrovus džiugino „Clippers“ naujokas iš Serbijos Teodosičius, kuris šįkart atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas taip pat pelnė 3 taškus ir atkovojo du kamuolius.

Los Andželo klubas nuo pat mačo pradžios šovė į priekį ir jau pirmajame kėlinyje pirmavo dviženkle persvara (28:18), o antrajame ketvirtyje „Clippers“ pranašumas pasiekė 18 taškų (62:44).

Trečiajame kėlinyje sumažėjo komandų rezultatyvumas – per 5 minutes buvo pelnyti vos 9 taškai. Tuomet dar kartą į priekį šovė „Clippers“, kuri po atkarpos 20:8 „Raptors“ triuškino jau 28 taškais (88:60).

Paskutinį kėlinį „Raptors“ pasistengė, kad išvengtų gėdingo pralaimėjimo. Kanadiečiai kėlinį pradėjo atkarpa 18:2 ir priartėjo iki 12 taškų skirtumo (78:90). Visgi labiau priartėti „Raptors“ komandai nepavyko.

Toronto klubo treneriai nusprendė rungtynėse verstis be Kyle’o Lowry, kuriam buvo suteikta poilsio. Normanas Powellas nežaidė dėl čiurnos skausmų.

„Clippers“: Blake’as Griffinas 17, DeAndre Jordanas 15 (8 atk. kam.), Willie Reedas 12, Danilo Gallinari 11, Lou Williamsas 9.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 15, Fredas VanVleetas 13, Jonas Valančiūnas 11 (5/7 dvit., 6 atk. kam.), Pascalis Siakamas 9 (5 atk. kam.), Serge’as Ibaka 7.

2017-10-04 20:16
heh
JV vel atrodo, kaip tevo Karlo sukaltas buratinas..
2017-10-04 15:30
eksD
To bigdaddy Cia ziuriu zmogelis durnesnis ir uz trolius sito portalo.
2017-10-04 13:46
kyle lowry
pavargau per visą vasarą žandus pūsdamas, tai jau reikia poilsio, pasiprašiau, kad leistų pailsėt. JV gaus daugiau pasų, pažadu
2017-10-04 13:45
kyle lowry
2017-10-04 13:03
pazais puse sezono,kaip siuksle ismes ji clippers,be gynybos sedi,o puolime irgi ne kazka,tik perdavimus atlieka centram kurie ilgas rankas turi ir gana neblogai kamuolius gaudo per ora pakeldami rankas i virsu.
2017-10-04 12:39
.
Teo tiktų Spursuose labiau.

--
2017-10-04 12:20
so?
Stebuklingi? Niekuo ne stebuklingesni nei CPaul'o buvo. O jau sureiksminimas....
-1
2017-10-04 11:51
Grybs
Ir ko cia stebetis del teo pasu. Jis aikdtes matymu ir padu technika yra top3 zaidejas pasaulyje. Amerikieciams galbir naujiena. Jei zais po 25-30 min tai tures 10 asistu vūdurki tikrai.