Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Pirmasis 2016-ųjų metų NBA naujokų biržos šaukimas Benas Simmonsas po metų pertraukos pagaliau žengė ant parketo. Kartu su juo pasirodė ir pirmasis šių metų šaukimas Markelle Fultzas, tačiau kuklūs Filadelfijos „76ers“ vilčių debiutai komandos į pergalę neatvedė.

Filadelfijos ekipa pirmose ikisezoninėse rungtynėse namie 89:110 (25:31, 30:25, 17:30, 17:24) nusileido Memfio „Grizzlies“ komandai.

Simmonsas per 22 minutes šiose rungtynėse spėjo pelnyti 6 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovoti 7 kamuolius bei atlikti 9 rezultatyvius perdavimus.

Kukliai šįkart pasirodęs Fultzas per 23 minutes pelnė 4 taškus (2/10 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ šiame susitikime vertėsi be Dario Šaričiaus, kuriam suteikta poilsio, ir Joelio Embiido, kurio šįkart trenerių štabas dar nusprendė neišleisti į aikštelę. „Grizzlies“ šįkart neturėjo traumuotų Marco Gasolio, Beno McLemore'o bei Tyreke'o Evanso ir poilsio gavusio Michealo Conley.

„76ers“: Jahlilas Okahoras ir Robertas Covingtonas po 13, J.J. Redickas 11, Nikas Stauskas ir Richaunas Holmesas po 9.

„Grizzlies“: Brandanas Wrightas 16, Andrew Harrisonas 14, JaMychalas Greenas 11, Jamesas Ennisas, Dillonas Brooksas ir Kobi Simmonsas po 9.