Nuotr.: acb.com
Nuotr. acb.com

Po penkerių metų pertraukos į Ispanijos ACB lygą sugrįžęs latvis Janis Blūms demonstruoja fantastišką formą.

35-erių metų 191 cm ūgio snaiperis vieną po kito siuntė tritaškius į varžovų krepšį, tačiau jo ginama Saragosos „Tecnyconta“ (0-2) 95:99 (16:29, 25:15, 25:28, 29:27) neatsilaikė prieš Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (2-0).

Nuo suolo pakilęs Blūms per 25 minutes pelnė 26 taškus (2/2 dvit., 7/10 trit., 1/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų. Latvis tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju.

Blūms pagerino savo asmeninį rezultatyvumo rekordą ACB lygoje, kuris iki šio mačo buvo 22 taškai. Latviui pritrūko vos vieno tritaškio iki pakartoto Saragosos komandos rekordo, kuris priklauso Martynui Gecevičiui. Praėjusį sezoną Gecevičius per mačą smeigė 8 tritaškius.

Blūms spindėjo ir pirmose čempionato rungtynėse, kuomet pelnė 17 taškų (4/7 trit.). Jo taškų vidurkis siekia 21,5.

„Tecnyconta“: Janis Blūms 26 (7/10 trit.), Tomasas Bellas 18, Gary Nealas 16, Jarvisas Varnado ir Nicolas De Jongas po 9.

„Gran Canaria Herbelife“: Galis Mekelis 15 (5/5 metimai), Shaquielle’as McKissicas ir Albertas Oliveris po 13, Pablo Aguilaras (7 atk. kam.) ir D.J.Seeley p 11.

2017-10-05 11:51