Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Antrąją nesėkmę NBA ikisezoninėse rungtynėse patyrė lygos čempionė Oklando „Golden State Warriors“. Ji Kinijoje vykusiame mače 95:111 (32:20, 23:30, 26:29, 14:32) neatsilaikė prieš Minesotos „Timberwolves“.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Warriors“, kuri antrajame kėlinyje turėjo 13 taškų pranašumą (44:31), tačiau tuomet „Timberwolves“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir priartėjo iki 3 taškų.

Į priekį Minesotos komanda išsiveržė tik ketvirtojo kėlinio pradžioje (84:83).

„Warriors“ dukart sugebėjo išlyginti rezultatą (86:86, 90:90), tačiau tuomet „Timberwolves“ spurtavo 8:0 ir nutolo 98:90.

Netrukus Nemanja Bjelica smeigė tritaškį ir Minesotos krepšininkai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (103:92), kurią išlaikė iki mačo pabaigos.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Warriors“ treneris Steve'as Kerras ant suolo pasodino savo starto penketo krepšininkus Stepheną Curry, Klay Thompsoną, Draymondą Greeną, Keviną Durantą ir Zaza Pačuliją. Daugiau jie aikštėje nepasirodė.

Identiškai pasielgė ir „Timberwolves“, kuri trečiojo kėlinio pabaigoje pasodino Andrew Wigginsą, Jimmy Butlerį ir Kartą-Anthony Townsą.

Po trijų dienų šios komandos Kinijoje susikaus dar vieną kartą.

Minesotos komanda prieš šį mačą taip pat pasiekė pergalę prieš Los Andželo „Lakers“, o „Warriors“ nusileido Denverio „Nuggets“.

„Warriors“: Kevinas Durantas 20, Stephenas Curry 14 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Klay Thompsonas 13, Zaza Pačulija 10 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Timberwolves“: Jimmy Butleris (8/9 baudos) ir Karlas-Anthony Townsas (8 atk. kam.) po 16, Andrew Wigginsas 14, Tajus Gibsonas 13 (7 atk. kam.).

2017-10-05 19:32
hahahaha
ar jus tikrai galvojat kad kariams labai rupi preseason rungtynes? jie vel inpis vidutiniskai apie 70 laimejimu per sezona ir supis visus iki finalo. dream on
2017-10-05 11:48