23
6
80%
4/5

Utenos „Juventus“ ekipai niekaip nepavyksta iškovoti pirmosios pergalės Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL). Šį kartą Gedimino Petrausko auklėtiniai 66:88 nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Pirmojoje mačo dalyje uteniškiai dar laikėsi rungtynėse, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkų spurtas 13:3 nepaliko jokių vilčių „Juventus“ komandai.

„Kad ir sezono pradžia nesiklosto kaip mes norime, bet esame nebloga kovotojų komanda. Šiandien mums to pritrūko, ypač tuo momentu, kuomet „Žalgiris“ spurtavo trečiajame kėlinyje. Tas kėlinys buvo kertinis faktorius. Mūsų išėjimas į aikštelę buvo blogas. Mes negalime įsivelti su „Žalgiriu“ į greitą žaidimą, o kuomet jau atsilieki 20 taškų, laimėti šansų nebelieka. Nepamenu, kada kauniečiai būtų iššvaistę 20 taškų pranašumą. Per ketvirtą kėlinį turėjome pasistengti labiau“, – kalbėjo Petrauskas.

Savaitgalį „Juventus“ namuose priims Klaipėdos „Neptūną“ ir galbūt tai veikė žaidėjus psichologiškai, kad geriau pasitaupyti jėgas su pajūrio ekipa?

„Mes manome, kad šiandien buvo labiau emocinis nuovargis po patekimo į Čempionų lygą. Labai tikimės, kad žaidėjai neskirsto rungtynių į svarbias ir nelabai. Tokiu atveju nieko nepasieksi“, – griežtas buvo treneris.

„Juventus“ ekipoje niekaip sau vietos neranda Suomijos rinktinės puolėjas Carlas Lindbomas. Šįkart jis per 16 minučių pelnė 3 taškus (1/5 metimai), atkovojo 2 kamuolius bei surinko minus 3 naudingumo balus – prasčiausias rezultatas komandoje.

„Nenorėčiau įvardinti, kurie žaidėjai nuvilia. Statistika daug ką parodo. Mūsų tikslas, kad žaidėjas, kuris neįmeta 20 taškų, būtų naudingas kitais dalykais – atkovotais kamuoliais, rezultatyviais perdavimais, patikima gynyba. Iš Lindbomo tikimės visapusiškesnio žaidimo“, – komentavo Petrauskas.

2017-10-06 12:18
ji pl net RKL B lygio komanda ismestu po 5 rungtyniu,beviltiski jo pasiteisinimai,ziaurus neprofesionalumas krepsinio sporte,neisivaizduoju kaip jis gavo sia specialybe.
2017-10-06 11:55
Kad jiems tvarkaraštis labai sudėtingas.Realiai,tik Šiaulius galėjo įveikti.Bet su kitom komandom gana garbingai sukovota ir tik laiko klausimas,kada bus pirma pergalė.Po truputį komanda išsijudina.

--
2017-10-06 08:24
Elementaru

--
2017-10-06 08:23
jo, nebloga komanda - vieninteles pergales pries bulgarus kazkokius, bet lkl net pries siaulius beviltiski esat
2017-10-06 00:45
D J
Galbut laikas treneriui nustot ieskot problemu zaidejuose, Galbut problema yra jis.

--
2017-10-05 23:46
dalu
cia sita treneri neveltoj net Rumunu ar koks ten klubas atleido po 5 rungtyniu :P
2017-10-05 23:44
juventus
Na sudetingas tvarkarastis juves fanans reikes kantrybes laukiant pirmos pergales