Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Oklahomos „Thunder“ laimėjo pirmąsias rungtynes su savo lyderių trio Russellu Westbrooku, Paulu George’u ir Carmelo Anthony. NBA ikisezoninėse rungtynėse „Thunder“ namuose 102:91 (28:26, 25:18, 24:29, 25:18) patiesė Naujojo Orleano „Pelicans“.

Westbrookas praleido pirmąjį „Thunder“ susitikimą, o šiame mače per 10 minučių pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 3/5 baudos), ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Įžaidėjas rungtyniavo tik pirmajame kėlinyje.

„Westbrookas turi tokį greitį, kad negali nuspėti, kas įvyks. Turėti tokį krepšininką komandoje – didžiulis privalumas. Jis man ir Carmelo sukurs labai daug progų“, – po mačo sakė George’as.

Geriausiai Oklahomos komandoje žaidė būtent Westbrooką pagyręs George’as, kuris per 27 minutes surinko 25 taškus (4/7 dvit., 3/7 trit., 8/10 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius.

Trečiasis „Thunder“ vedlys Anthony per 17 minučių įmetė 9 taškus (3/6 dvit., 1/4 trit.) bei sugriebė 6 kamuolius.

„Komunikacija puolime yra puiki. Carmelo žaidė kitoje sistemoje, todėl dabar jis turi išmokti naują. Taip pat ir George’as. Turime daug vyrukų, kurie pagal mūsų sistemą žaidžia pirmąjį kartą, tačiau jie atlieka puikų darbą“, – džiaugėsi „Thunder“ treneris Billy Donovanas.

„Thunder“: Paulas George’as 25, Russellas Westbrookas, Carmelo Anthony (6 atk. kam.) ir Terrance’as Fergusonas po 9.

„Pelicans“: Anthony Davisas 14 (7 atk. kam., 2 bl.), DeMarcusas Cousinsas 13, Jrue Holiday (6 rez. perd.) ir Ianas Clarkas po 11.