Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Turkijos krepšinio lygos starte pergalę iškovojo titulą ginanti Stambulo „Fenerbahče“ (1-0), kuri namuose 80:63 (18:12, 24:22, 22:7, 16:22) patiesė Bandirmos „Banvit“ (0-1).

Sužaidus pusę kėlinio priekyje dar buvo „Banvit“ (12:11), tačiau tuomet „Fenerbahče“ persvėrė rezultatą ir daugiau Bandirmos komandai pirmauti nebeleido.

Antrajame ketvirtyje Stambulo komandos pranašumas pasiekė 13 taškų ribą, o po ilgosios pertraukos persvara šoktelėjo iki 23 taškų (60:37). „Banvit“ deficitą sumažino tik rungtynių pabaigoje.

„Fenerbahče“: Jasonas Thompsonas 16 (9 atk. kam.), Luigi Datome 12, Kostas Sloukas 11, Nicolo Melli 10, Marko Guduričius 7, Bradley Wanamakeris, Sinanas Guleras ir Ahmetas Duverioglu po 6.

„Banvit“: Jacobas Odumas 24, Adonis Thomasas 10 (7 atk. kam.), Tolga Gecimas 8, Damianas Kuligas 7.