Nuotr.:

Ilgametis Prancūzijos rinktinės ir NBA krepšininkas Borisas Diaw po šešerių metų pertraukos grįžo rungtyniauti į tėvynę, tačiau jo debiutas nebuvo pažymėtas pergale.

Jo atstovaujama Paryžiaus „Levallois“ komanda Prancūzijos pirmenybių susitikime namuose 81:87 (32:25, 19:21, 15:18, 8:10) pralaimėjo Limožo CSP komandai.

Jau debiutinėse rungtynėse Diaw iškart pasirodė startiniame savo komandos penkete ir per 35 minutes pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai „Levallois“ komandoje rungtyniavo Europos čempionato atradimas slovėnas Klemenas Prepeličius, pelnęs 21 tašką (4/8 dvit., 2/7 trit., 7/8 baud. met.).

Per ketverias rungtynes Paryžiaus klubas kol kas laimėjo tik kartą.