Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Lemiamame kėlinyje užtikrintą pranašumą praradusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-2) iniciatyvos iš savų rankų neišleido bei Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) įsirašė antrąją pergalę paeiliui.

20
20
58%
7/12
6

Rimanto Grigo auklėtiniai savo aikštėje 81:79 (27:19, 18:16, 20:16, 16:28) nugalėjo „Šiaulių“ (2-3) atletus ir šiuo metu turnyrinėje lentelėje užima penktąją vietą.

Startinio penketo žaidėjų, iš kurių keturi pelnė dviženklį taškų skaičių, vedamas Pasvalio klubas prieš pat ketvirtojo kėlinio pradžią turėjo 16 taškų pranašumą (70:54), tačiau išsiderino jo viduryje.

Šeimininkai per tris minutes nesurinko nė taško, o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo atkarpą 9:0 ir prasidėjus paskutinei minutei priartėjo per tris taškus – 76:79.

Kitoje atakoje „Pieno žvaigždžių“ lyderis Ryanas Harrow sužingsniavo bei šiauliečiai sulaukė dovanėlės iš varžovų. Po minutės pertraukėlės Arminas Urbutis prametė iš toli, Nikita Balašovas atkovojo kamuolį gynyboje ir išprovokavo pražangą.

Prie baudų metimų linijos stojęs rusas realizavo abi baudas bei įtvirtino pasvaliečių pergalę – 81:76.

„Pieno žvaigždės“: Ryanas Harrow 20, Artūrs Ausėjs 18, Nikita Balašovas 12 (9 atk. kam.), Steponas Babrauskas 12, Tomas Lekūnas 10.

„Šiauliai“: Kristupas Žemaitis 12 (11 atk. kam.), Omaras Prewittas 11, Nicholas Zeisloftas 11 (4/16 metimai), Laurynas Birutis 10, Arminas Urbutis 10.

2017-10-08 20:21
Harrow palieka gerą įspūdį.Neprireikė daug laiko,kad priprastų prie naujos lygos ir naujos komandos.Neprašovė su juo PPŽ.Iš Šiaulių Prewittas pagaliau pradeda žaisti.Atrodo tie tėviški Sireikos patarimai jam išėjo į naudą.

--
2017-10-08 20:07
sutinku
Pritruko Vaitkaus astriu prasiverzimu.

--
2017-10-08 19:52
butu vaitkus buve manau butu kitaip rungtynes pasibaigusios..

--
2017-10-08 17:21
duobe
Pasvalys tikrai gan užtikrintai kontroliavo rungtynes bet ketvirtas kelinukas aišku pagadino nervu. Bet pergale yra pergale. O Šiauliai tikrai malačiai kovojo iki galo. Dar karta isitikinau ka reiškia geras treneris (Sireikai gryžus Šiauliu laukia šviesi ateitis)

--
2017-10-08 17:05
Biski bijojau tos duobes,bet jaunuoliai jau dabar irodo kad nebedaug jiems reikia,kad ir isvykose skintu pergales.labai gerai atsitiese ir nepaisydami patirties garbingai krito.sekmes ir nesustokit

--
2017-10-08 16:58
stebetojas
Graziai Siauliu jaunimas pabaigoj uzsmauge Pasvali, tik gaila laiko pergalei nebeuzteko.