Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Visas rungtynes strigusiai Oklahomos „Thunder“ komandai pasiruošimo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui etape teko rimtai pakovoti dėl pergalės su svečiais iš Australijos.

Billy Donovano auklėtiniai namuose vykusiose ikisezoninėse rungtynėse 86:85 (27:30, 22:14, 21:22, 16:19) tik po atkaklios kovos įveikė Melburno „United“ atstovus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei pustrečios minutės, Stevenas Adamsas pataikė dvitaškį ir tai buvo paskutinieji „Thunder“ taškai šiame susitikime, o komandas teskyrė šeši taškai – 86:80.

Kitoje atakoje „United“ atletas Casperas Ware'as smeigė tritaškį, po to Davidas Andersenas pridėjo dvitaškį ir Australijos ekipa priartėjo per tašką – 85:86.

Visgi per likusį laiką ji taškų taip pat nebepelnė bei teko susitaikyti su pralaimėjimu. Melburno ekipa laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (50 prieš 45), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (18 prieš 15) ir taikliau atakavo iš toli (35,5 proc. prieš 25 proc.).

Prastai šis mačas susiklostė „Thunder“ superžvaigždei Russellui Westbrookui, kuris per 28 minutes pelnė tik 9 taškus (3/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“: Paulas George'as 22 (5/17 metimai), Carmelo Anthony 19 (6/19 metimai), Stevenas Adamsas 12 (10 atk. kam.), Russellas Westbrookas 9, Andre Robersonas 9.

„United“: Casperas Ware'as 20 (6/19 metimai), Joshas Boone'as 15 (9 atk. kam.), Tai Wesley 13, Casey Pratheris 11 (4/16 metimai, 10 atk. kam.).

2017-10-09 10:32