Tomas Delininkaitis Nuotr.: Fotodiena.lt
Tomas Delininkaitis kalbasi su teisėju Nuotr.: Fotodiena.lt
  • Juanas Palaciosas per ketvirtą kėlinį pelnė 13 taškų.
  • Puolėjas pirmojoje pusėje padarė 4 klaidas, antrojoje nesuklydo nė karto.
  • Kolumbietis teigė, kad mačo pabaigoje baudą pataikė per nesusikalbėjimą

Foto galerija

Juanas Palaciosas ketvirtajame kėlinyje pelnė 13 taškų ir buvo didvyris. Kolumbietis paklojo pamatus pirmajai Klaipėdos „Neptūno“ pergalei FIBA Čempionų lygoje.

Visgi rungtynės galėjo baigtis ir kitaip, mat likus žaisti 2 sekundes puolėjas stojo mesti baudos metimų, kuomet šeimininkai pirmavo 74:73. Prametus pirmąjį baudos metimą, visi tikėjosi, kad kolumbietis prames ir antrąjį. Arnas Butkevičius puolėjui paskubomis aiškino, kad jis turi pramesti baudos metimą, tačiau šis pataikė ir taip suteikė Šalono „Elan“ komandos treneriui galimybę paprašyti minutės pertraukėlės.

Laimei, prancūzui savo komandos sustyguoti nepavyko ir ši per 5 sekundes nesugebėjo išsimesti kamuolio.

„Tai buvo nesusikalbėjimas. Aš žiūrėjau į komandos draugus ir nesupratau. Džiaugiuosi, kad paskutinėmis sekundėmis gerai sužaidėme gynyboje“, – šypsenos veide neslėpdamas pasakojo Palaciosas.

Kalbėdamas apie rungtynes Palaciosas labiausiai išskyrė varžovų atletiškumą. Legionierius antrino treneriui Kaziui Maksvyčiui, kad pirmosios tarptautinės rungtynės tikrai nebuvo kokybiškos.

„Tai buvo sudėtingos rungtynės prieš labai atletišką ir greitą komandą. Mes nedemonstravome geriausio savo žaidimo. Džiaugiuosi, kad laimėjome. Mes nemetėme geru taiklumu, bet mačo pabaigoje pademonstravome puikią gynybą“, – mintimis dalijosi Palaciosas.

Aukštaūgiui pirmojoje mačo dalyje visiškai nesiklijavo žaidimas. Jis pataikė 3 metimus iš 7, prametė du baudos metimus ir net 4 kartus suklydo. Visgi antrojoje mačo dalyje Palaciosas suspindo visu gražumu.

„Pirmoje mačo pusėje nesijaučiau gerai, padariau 4 klaidas. Treneris per pertrauką akcentavo, kad privalome žaisti kiečiau. Puolimas visada ateis, jeigu gerai žaisi gynyboje.

Antrojoje mačo dalyje likau susikoncentravęs ir treneris pasitikėjo manimi. Aš krepšio neatakavau geru procentu, bet, manau, kad pergalė dabar yra svarbiausia“, – pasakojo Palaciosas.