Per kelias minutes panaikinę 13 taškų deficitą, Zagrebo „Cibona“ krepšininkai pirmosiose Eurolygos rungtynėse įrodė, kad išankstinių favoritų nėra. Kroatai namie 93:85 (21:28, 26:26, 28:16, 18:15) įveikė Stambulo „Efes Pilsen“, kuri yra laikoma viena stipriausių B grupės komandų.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes „Efes Pilsen“ pranašumas siekė net 13 taškų (68:55), tačiau tada jie likusią kėlinio dalį ir ketvirto ketvirčio dviejų minučių atkarpą pralaimėjo 2:23, taip leisdami varžovams įgyti 8 taškų persvarą – 78:70.

Per šį spurtą 8 taškus surinko Chrisas Warrenas, po du tritaškius pataikė Larry Ayuso ir Barisa Krasičius.

„Efes Pilsen“ atsitokėjo tik paskutiniame kėlinyje sužaidus 2 minutes, kai 4 iš eilės Andre Hutsono taškai nutraukė turkų ekipos taškų badą.

Po dar keturių Hutsono taškų besibaigiant mačui turkai buvo priartėję (85:89), tačiau Serkanas Erdoganas ir Andrew Nicholasas palaidodami viltis pasivyti varžovus.

„Cibona“: Lukša Andričius 19 taškų, Larry Ayuso 17, Chrisas Warrenas ir Tre Kelly po 14, Marinas Rozičius 11.

„Efes Pilsen“: Andre Hutsonas 18, Serkanas Erdoganas 14, Kenny Gregory ir Andrew Nicholasas po 13.

Atrinkti (0) Visi (6)
Darius
netiketa pergale
2008-08-02
WEST : Woods nori pasakyti suda sumale vakar??? pasidomek vaikeli 9 tsk. 4/5 dvitaskiai 1/1 baudos 5 atkovoti 3 rezultatyvus 1 bloas 3 perimti 1 klaida ir 4 isprovokuotos prazangos ir cia tau suda mala??? JEI NETURI KA RASYTI TAI GERIAU NIEKO NERASYK PO VELNIAIS!!!