Nuotr. AFP - Scanpix
  • „Celtics“ paskutinėse NBA ikisezoninėse rungtynėse 108:100 įveikė „Hornets“
  • Pirmąjį sezoną mačą „Celtics“ žais su Klivlando „Cavaliers“, kurioje 6 sezonus praleido Irvingas
  • „Hornets“ komandoje 7 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, „Celtics“ – 4

Bostono „Celtics“ be kluptelėjimų baigė NBA ikisezoninių rungtynių maratoną. Rezultatyviausiai žaidusio Kyrie Irvingo vedama komanda svečiuose 108:100 (24:20, 33:18, 27:32, 24:30) įveikė Šarlotės „Hornets“.

Pasiruošimo etape „Celtics“ iškovojo visas keturias pergales. NBA sezono atidarymo rungtynėse Bostono klubas naktį iš antradienio į trečiadienį svečiuose susikaus su Klivlando „Cavaliers“, kurioje šešerius metus žaidė Irvingas.

Antrajame kėlinyje „Celtics“ surengė spurtą 29:9 ir susikrovė 19 taškų pranašumą (57:38). Trečiajame ketvirtyje atstumas tarp komandų kartą pasiekė 24 taškų ribą (65:41), tačiau „Hornets“ atsigavo ir paskutiniame kėlinyje persvėrė rezultatą (97:96). Visgi „Celtics“ mačą užbaigė atkarpa 12:3 ir triumfavo rungtynėse.

„Hornets“: Malikas Monka 21, Dwightas Howardas (6 atk. kam.), Kemba Walkeris (6 rez. perd.) ir Dwayne’as Baconas po 12, Johnny O’Bryantas 11, Frankas Kaminsky ir Cody Zelleris po 10.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 16 (5/8 dvit., 2/3 trit., 10 rez. perd.), Alas Horfordas 15 (3/3 trit., 8 atk. kam.), Gordonas Haywardas 13 (6 atk. kam.), Jaylenas Brownas 12, Marcusas Smartas ir Shane’as Larkinas po 9.

2017-10-12 20:14