Nuotr. AP - Scanpix
  • „Rockets“ 101:89 įveikė „Grizzlies“ pasipriešinimą
  • Hjustono komandos lyderiai katastrofiškai atakavo iš toli (4/27)
  • „Rockets“ sezonui ruošiasi pergalingai (3-0)

Jamesas Hardenas, Ericas Gordonas ir Chrisas Paulas kartu pataikė vos 4 tritaškius iš 27 (14,8 proc.), tačiau jų atstovaujama Hjustono „Rockets“ NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo pergalę.

„Rockets“ svečiuose po sėkmingo paskutinio kėlinio 101:89 (21:25, 23:22, 27:19, 30:23) patiesė Memfio „Grizzlies“ komandą ir iškovojo jau trečiąją pergalę iš tiek pat galimų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Hjustono komanda turėjo tik 3 taškų pranašumą (73:70), tačiau tuomet pelnė 9 taškus be atsako ir nutolo 12 taškų persvara (82:70). Per likusį laiką „Grizzlies“ deficito nepanaikino.

Memfio komanda ikisezoninėse rungtynėse iškovojo dvi pergales ir patyrė dvi nesėkmes.

„Rockets“ šiame mače iš 46 mestų tritaškių pataikė 14 (30,4 proc.), o labiausiai šį procentą gadino Hardenas (0/8), Gordonas (2/12) ir Paulas (2/7). Taikliausiai iš toli atakavo Troy Williamsas (2/2) ir Trevoras Ariza (4/6).

Galingai po krepšiais šiame mače žaidė Clintas Capela, kuris pelnė 15 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir blokavo 5 metimus.

„Grizzlies“: Andrew Harrisonas 17 (6 atk. kam.), Marcas Gasolis ir Mario Chalmersas po 12, Jamesas Ennisas 9, Mike’as Conley (5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Tyreke’as Evansas po 8.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 18 (0/8 trit., 14/15 baudos, 9 rez. perd.), Trevoras Ariza 16 (4/6 trit., 8 atk. kam.), Clintas Capela 15 (9 atk. kam., 5 bl.), Ericas Gordonas 12 (2/12 trit.), Lucas Mbah a Moute 10, Chrisas Paulas 9 (2/7 trit., 6 rez. perd.).

2017-10-12 08:28
Ir cempela molis žaidžia o dmo ne tai wtf? Nei tas campela labai geras nei ką kažkokia mistika