Itališkas prakeiksmas tęsiasi. Kauno „Žalgiris“ pirmosiose Eurolygos rungtynėse išvykoje 75:81 (21:19, 18:18, 22:20, 14:24) nusileido Bolonijos „Virtus“ ir penktą per komandos istoriją pralaimėjo pirmąsias rungtynes Italijoje.

„Žalgiris“ Eurolygoje pradėjo dešimtą sezoną, tačiau iki šiol vos 2 kartus pavyko sezoną pradėti pergalėmis.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 3 minutes ir 10 sekundžių Dainiaus Šalengos tritaškis rezultatą išlygino (69:69), tačiau tada italai pelnė 6 taškus be atsako ir likus žaisti 1 minutę 39 sekundes išsiveržė į priekį 75:69.

Po 19 sekundžių Marko Popovičiaus tritaškis skirtumą sumažino perpus, o po to, kai Tanoka Beardas perėmė kamuolį, kauniečiai gavo progą rezultatą išlyginti. Tačiau likus žaisti 49 sekundes varžovai Beardą sustabdė pražanga, o šis pataikė tik vieną baudą iš dviejų (73:75).

Dewarickas Spenceris tada dvitaškiu padidino skirtumą iki 4, chaotiškoje atakoje DeJuanas Collinsas prametė iš toli ir italai baudomis įtvirtino pergalę.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 15 taškų, DeJuanas Collinsas (9 atk. kam.) ir Jonas Mačiulis po 11, Marko Popovičius 9, Marcusas Brownas ir Tanoka Beardas po 7, Goranas Jurakas 6, Dainius Šalenga 5, Eurelijus Žukauskas 4 (5 rez. perd.).

„Virtus“: Alanas Andersonas 28, Willas Conroy 11, Guilherme Giovannoni 9.

„Žalgiriui“ pirmuosius taškus Eurolygoje pelnė Paulius Jankūnas ir po 5 jo taškų kauniečiai pirmavo 5:2. Kėlinio viduryje du tritaškius pataikęs Marcusas Brownas buvo padidinęs skirtumą iki 5 taškų (15:10), tačiau italai prieš pasibaigiant ketvirčiui priartėjo iki 21:19.

Antrąjį kėlinį pradėję trimis klaidomis iš eilės, kauniečiai leido varžovams pirmąkart rungtynėse išsiveržti į priekį – 23:21. Visgi netrukus Popovičius įmetė 2 tritaškius iš eilės, Goranas Jurakas pridėjo dvitaškį ir kauniečiai įgijo didžiausią persvarą rungtynėse – 35:28.

Toks pats skirtumas buvo ir po Jono Mačiulio dvitaškio (39:32), tačiau prieš didžiąją pertrauką italai pelnė 5 taškus be atsako ir „Žalgiris“ pirmavo tik 2 taškais.

Po ilgosios pertraukos savo puikų pasirodymą tęsė Alanas Andersonas ir po jo tritaškio bei Roberto Chiacigo dėjimo italai pirmavo 54:50. Visgi tada kauniečiai spurtavo 7:0 ir vėl susigrąžino persvarą. Pasibaigus trims kėliniams „Žalgiris“ vis dar buvo priekyje (61:57).

Vos prasidėjus lemiamam kėliniui italai išlygino rezultatą ir netrukus įgijo 4 taškų persvarą (69:65).

Atrinkti (0) Visi (50)
Sveiki visi Krepšinio mylėtojai! Su džiaugsmu norime pranešti, jog startuoja naujasis Kauno Žalgirio komandos gerbėjų forumas! Forume rasite video, nuotraukų, galėsite užsisakyti avatarą. Be abejo galėsite laisvai išreikšti savo mintis po rungtynių bei pasidžiaugti pergale ar paliūdėti su kitais dalyviais po skaudaus pralaimėjimo. Tad nieko nelauk ir būtinai prisijunk prie Kauno Žalgirio gerbėjų būrio! Forumo adresas www.LTpride.Com
2007-10-29
-1
daugiau iš jų ir nesitikėjau
2007-10-29
aha as irgi pastebejau kad nesuprato pavadinimo...
2007-10-26
to BUgnas:

manau nesupratai pavadinimo...
2007-10-26
-2
daug nekalbesim. gynyba retis. puolimas be minties. kada laukt pagerejimo? ar dar sulauksim?

ziurim toliau...
2007-10-25
+8
Aciu beardui kad nuskandino zalgiri.
2007-10-25
+4
Tai aštuntas iš eiles Žalgirio pralaimejimas eurolygoje.
2007-10-25
+3
bus tu pergaliu...tikekimes sivakar "Rytui" seksis geriau...
2007-10-25
+6
Komanda atsinaujino, sustiprėjo, o žaidimas - toks pat blogas. Kodėl ???
2007-10-25
+1
Expert: nieko jie nezino :D
2007-10-25
+3
Seip labai gaila... :( taip tikejausi pergales. manyciau Zalgiriui reikia kokio gero zaidejo kuris moketu zaisti tiek puolime tiek ginyboje... tokio kaip Woodsas bet tas isejo. Z visada gerus pirkinius perka tik sezono gale... o kitais metas ju jau nebebuna.
2007-10-25
+9
kas galetu priminti, kelintas tai z pralaimejimas EL is eiles skaiciuojant nuo praeitu metu? 10? 11?
2007-10-25
daug klaidu nepataikytos baudos bloga ginyba stai ir visos priezastys kodel mes prlaimejom
2007-10-25
+2
Pritariu: pralaimėjimo priežastis galėjo būti ta,kad tolygiai neišdėstė krūvio visiems(Pečiuko ,kažkodėl,iš viso neišleido,nors per treniruotes jis niekuo nenusileidžia kitiems žaidėjams).O tai Žalgirio kamuolių skirstytojas dažnai tiesiog griūdavo iš nuovargio.
2007-10-25
+2
Kodėl neleido gale Žukio ir toliau laikė šūdmalį Tanoką? Kodėl? Kol Žukis aikštėje tol ir žaidimas Žalgirio geresnis buvo. Kai pradėjau telike sekt Tanoką, tai jis kaip parke aikštelei tik vaikščiojo, nu ir kam jį laikyt? Kad jis surinktų 22 minutes ir nebambėtų, jog mažai žaidė? ;/
2007-10-25
+6
che che jokia cia naujiena, tai buvo aisku. zalgiris yra ten kur ir jo vieta
2007-10-25
-3
tai ko miegi cia prie kompo? bek i banka uzstatyk turta, o visus pinigus i lazybu kontora. tai naudos gal kokios turesi:)jei ka uz pasiulyma man 10 proc:)
2007-10-25
-4
Potencialo daug tik ne wisada jy mokame isnaudoti,dar irodys Zalgiris sawo werte :)
2007-10-25
+6
filtekas:Kokios cia svajones,cia ne svajones,o realybe,na kaip ir sakiau minus 15-20 tasku,geriausiu atveju minus 10