• Luka Dončičius pirmosiose Eurolygos sezono rungtynėse pelnė 27 taškus
  • Tai – 10 taškų daugiau nei jo ankstesnis rezultatyvumo rekordas
  • Jonas Mačiulis per beveik 6 minutes pasižymėjo dviem pramestais tritaškiais
  • Buvęs žalgirietis Brockas Motumas pelnė 4 taškus ir atkovojo 2 kamuolius

Luka Dončičius jau pirmosiose Eurolygos rungtynėse pademonstravo, kad yra pasiryžęs dar garsiau stebinti krepšinio pasaulį. Aštuoniolikmetis Slovėnijos talentas pelnė 27 taškus ir jo atstovaujama Madrido „Real“ (1-0) komanda išvykoje 88:74 (28:19, 17:17, 17:20, 26:18) susitvarkė su Stambulo „Anadolu Efes“ (0-1).

27
32
50%
3/6
86%
6/7

27 taškai (6/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 6/7 baudos) yra naujas Dončičiaus rezultatyvumo rekordas Eurolygoje. Ankstesnis buvo 17 taškų, kuriuos jis šių metų sausio 27 dieną įmetė į Milano „AX Armani Exchange“ komandos krepšį.

Dončičius taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus. Šis rodiklis – tai pakartotas jo asmeninis rekordas.

Savo rezultatyvumo rekordą jis pagerino ketvirtajame mačo su „Anadolu Efes“ kėlinyje, kuriame pelnė 12 taškų ir padėjo nutolti nuo į nugarą kvėpavusių varžovų.

Jonas Mačiulis nugalėtojų gretose aikštėje praleido beveik 6 minutes ir per jas prametė du tritaškius ir gavo vieną pražangą.

Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje „Anadolu Efes“ atsiliko vos per vieną metimą (60:62), tačiau svečiai tada spurtavo 14:3 ir nutolo 76:63. Dončičius prie šio spurto prisidėjo 5 taškais ir dviem rezultatyviais perdavimais.

Stambulo komandos gretose buvęs žalgirietis Brockas Motumas per 24 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) ir atkovojo 2 kamuolius.

„Anadolu Efes“: Errickas McCollumas 26 (11/12 baudos), Ricky Ledo ir Bryantas Dunstonas (7/8 dvit.) po 17.

„Real“: Luka Dončičius 27, Gustavo Ayonas 16 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Anthony Randolphas 12 (8 atk. kam.), Felipe Reyesas 10.

2017-10-13 10:37
Ceska
blyn zveruolis sitas
2017-10-13 06:25
Edvardas
Kaip tai kam jam trint suola?jis kokias saibas gauna reale...

--
2017-10-13 02:30
Teisejas
Kas per fenomenas.. Kad Lietuvai toks kada.. :)
2017-10-13 00:10
Luka ir toliau demonstruoja neeilinius sugebėjimus.Kuo toliau,tuo sunkiau tampa sustabdmas.Mačiulis pagaliau sužaidė pirmas rungtynes.Dėl legionierių limito daugiau šiemet matyt EL žais,o ne Ispanijos pirmenybėse.Pernai panašiai su Thompkinsu buvo.